30.01.03, 04:38
Musze przyznac ci racje.
To jest zwykle kurestwo z tymi paszportami.
Mam ich w dupie i do Polski nie pojade!
Niech LOT zbankrutuje!

Ale swirus jestes i tak.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka