americanin 30.01.03, 04:38 Musze przyznac ci racje. To jest zwykle kurestwo z tymi paszportami. Mam ich w dupie i do Polski nie pojade! Niech LOT zbankrutuje! Ale swirus jestes i tak. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj