gadula
25.11.01, 03:20
Po ostatnich zmianach, jakie redakcja gazety zrobiła – mam na myśli zepchniecie
tematów; „Świat” i „Informacje dnia” na dalszy plan – doszedłem do wniosku, ze
ta cala strona gazety jest niczym innym jak propaganda. Każda wasza wypowiedz
na lamach gazety składa się na to ze robi się ona popularniejsza. I tak ci, co
są przeciwko Michnikowi, pomagają mu chcąc nie chcąc.
Nim cokolwiek napiszesz pomyśl, jaka korzyść innym z tego mogą mieć i czy to
nie obróci się przeciwko tobie.
Przez ostatnie dwa dni pracowałem nad forum dla Polonii kanadyjskiej. Myślałem
o czymś, co moglibyśmy wykorzystać na własne cele zamiast pomagać tym, którzy
są przeciw nam. Moje forum jest bardzo podobne do forum gazety, poza małymi
różnicami.
Zapraszam was do udziału w dyskusjach na moim forum gdzie na antypolonizm nie
będzie miejsca. Nie oczekuje od was dużego zaangażowania. Chciałbym abyście raz
na jakiś czas wpadli na to forum i dorzucili swoje zdanie pomagając w ten
sposób sobie i innym na emigracji. Przestańcie słuchać tej paplaniny w
programie „Z ukosa” robionym prze cieślę czy czytać artykuły w Torontonskiej
Gazecie, które pieprza jedno i to samo naokoło. Zacznijcie dbać o siebie sami,
bo nikt za was tego nie zrobi.
A to moje forum: www.polishguide.com/forum.cfm