Gość: kraken IP: *.100.252.64.snet.net 29.06.01, 16:07 Ciekaw jestem,czy wielu obywateli Grodu Przemysla przebywa na amerykanskiej obczyznie..... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Jajacek Re: POZNANIACY W USA-LACZCIE SIE IP: *.kabel.telenet.be 29.06.01, 17:04 Golodupki hop do kupki Poznaniacy sa tak oszczedni ze szkoda im na bilet do USA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: etahnol Re: POZNANIACY W USA-LACZCIE SIE IP: *.coh.org 30.06.01, 00:43 jajajo..jam jest pyra poznanska, a ty pewnie jakis przytepawy rzeszowski buc Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kraken Re: POZNANIACY W USA-LACZCIE SIE do ethanol IP: *.100.252.64.snet.net 30.06.01, 20:40 Gość portalu: etahnol napisał(a): > jajajo..jam jest pyra poznanska, a ty pewnie jakis przytepawy rzeszowski buc PRZECIEZ RZESZOW,LOMZA I BIALYSTOK TO JEDNO BADZIEWIE(niejeden z nich jadac do konsulaty w Warszawie czy Krakowku pierwszy raz zobaczyl na oczy tramwaj) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacol Re: POZNANIACY W USA-LACZCIE SIE do ethanol IP: 64.9.159.* 30.06.01, 21:06 poznaniacy w us!! to som pyry grydki, leko monczyte alo w gotowoniu siem czymiom lej tera lece moje pyry jacol z houston tx Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: POLAK Re: POZNANIACY W USA-LACZCIE SIE IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 30.06.01, 21:25 Nie oszukujmy sie ,Poznaniacy i w ogole Wielkopolanie sa najwartosciowsza czescia Narodu Polskiego. A to dlatego,zze sa najpracowitsi,najoszczedniejsi i najporzadniejsi ze wszystkich Polakow(co prawda zawdzieczaja to zaborcom Pruskim,ktorzy nauczyli ich niemieckiej dyscypliny i porzadku). Sama nazwa mowi wszystko Wielkopolska czyli Wielka Polska.Istotnie Poznaniacy sa z nas POlakow Najwieksi .Najwartosciowszy region-POZNAN I WIELKOPOLSKA. JA SAM JESTEM LODZIANINEM ALE DO NAJLEPSZEJ CZESCI POLSKI MAM BARDZO BLISKO- 40km.na zachod. Odpowiedz Link Zgłoś