jot-23
22.02.08, 01:25
powaznie... tak sobiem myslem, bardzo drogie dieslowe silniki
volkswagena, prawdopodobnie najlepsze na swiecie, maja srednio
spalanie 35 mpg... to jest ZNACZNIE wiecej niz obecne najlepsze
hybrydy --> prius ok 45 mpg , plus prius ma lepsze przyspieszenie i
jest oczywiscie tanszy. to jest stan na dzien dzisiejszy... za rok
lub dwa , nastepny prius bedzie mial srednie spalanie ok 80
mpg...podczas gdy w technologii dizelkowej juz chyba niewiele pary
zostalo co? hehe bez podwajania ceny silnika.... co powiecie
bulbony, jestem ciekaw waszej opini