green_pepe
26.02.08, 19:29
chcialm zapytać ajk wygląda system szkolnictwa niemeickiego względem
polonii. mamy w planach przeprowadzke do Niemiec do Norymbergii-
córa wtedy bedzie miala 7 lat- czas zaczac szkołe...ale nie zna
języka... jak to wygląda w Niemczech słyszlam ze maja specjalne
klasy dla cudzoziemców ktore trwaja rok - zdobycie umiejetnosci
jezykowych...a potem normalna klasa niemicka??? czy to tak
faktycznie ejst prosze o pomoc.