Dodaj do ulubionych

Za co lubimy VIP.....a

IP: *.NYCMNY83.covad.net 05.09.03, 18:49
wg mnie
- potrafi miec celne uwagi jak bruno/mineta
- gramatyka i ortografia przebija ozpola
- wrazliwoscia ducha lepszy od boss'a (czy go jeszcze ktos pamieta?)
- jego brat ma na imie komentator
Obserwuj wątek
    • i.p.freely Re: Za co lubimy VIP.....a 05.09.03, 18:59
      - celuje w penetracji odbytu. Kto wie moze uda mu sie przescignac w tym
      komentatora.

      - upierdliwy dla wszystkiego co sie rusza.

    • Gość: VIP-1 ZA OFIARNOSC I ODWAGE, HEHEHE IP: *.mt.sfl.net 05.09.03, 19:04
      free-lie
      penetracji nie odbytu ale cipki
      i nie rob se nadziei bo nie twojej
      do twojej za latwo celowac, tam juz i arbuz wejdzie, hehehe
    • i.p.freely Re: Za co lubimy VIP.....a 05.09.03, 19:14
      Yah, wszyscy inni maja arbuzy... w porownaniu do twojego psiego fallusa.
      • Gość: VIP-1 Re: Za co lubimy VIP.....a IP: *.mt.sfl.net 05.09.03, 19:20
        wszyscy inni? a to ilu ich tam bylo?
        wiesz, nie myslalem ze az taka k... jestes
    • totato Re: Za co lubimy VIP.....a 08.09.03, 15:08
      ?  87 billion dollars-ILE TO JEST  adres: *.proxy.aol.com
         Gos´c´: Bidak   08-09-2003 14:33 odpowiedz na list  odpowiedz cytuja˛c
         

         ?  Re: 87 billion dollars-ILE TO JEST  adres: *.mt.sfl.net
            Gos´c´: VIP-1   08-09-2003 14:39 odpowiedz na list  odpowiedz cytuja˛c
            tyle, ze jak bys 1/10 tego mial
            to bys se nick na 'bogacz' zmienil
            

                  

               ?  Re: 87 billion dollars-ILE TO JEST  adres: *.mt.sfl.net
                  Gos´c´: VIP-1   08-09-2003 14:58 odpowiedz na list  odpowiedz cytuja˛c
                  miliardy

      _________________________________________
      Przypuszczam, ze za trzecim razem da prawidlowa odpowiedz.
      Brawo VIP.....ek!
      • Gość: VIP-1 Re: Za co lubimy VIP.....a IP: *.mt.sfl.net 08.09.03, 15:14
        no widzisz wypierdku mamuta
        nawet przeczytac dobrze nie potrafisz
        miliardy jest jak najbardziej prawidlowa odpowiedzia
        ale tylko dla tych co choc troszke rozumku maja
    • _bruno5 Re: Za co lubimy VIP.....a 08.09.03, 18:38
      Wdziek i bezpretensjonalnosc .Pozdrowienia .


      ?  Re: Polska to ja  adres: *.mt.sfl.net
            Gos´c´: VIP-1   08-09-2003 17:30
            po jajach sie podrap jak juz
            naprawde nie masz co robic
      • Gość: VIP-1 Re: Za co lubimy VIP.....a IP: *.mt.sfl.net 08.09.03, 18:46
        no, to jeszcze jeden wielbiciel sie znalazl
        dobrze wiedziec ze jest sie lubianym i szanowanym, hehehe
    • totato Re: Za co lubimy VIP.....a 10.09.03, 19:11
      Gos´c´ portalu: gosc napisa?(a):

      > wg mnie
      > - potrafi miec celne uwagi jak bruno/mineta
      > - gramatyka i ortografia przebija ozpola
      > - wrazliwoscia ducha lepszy od boss'a (czy go jeszcze ktos pamieta?)
      > - jego brat ma na imie komentator

      a wedlug mnie to w gramatyce i logice pobil ozpola
      • Gość: VIP-1 Re: Za co lubimy VIP.....a IP: *.mt.sfl.net 10.09.03, 19:26
        oh, tata se o mnie przypomnial
        ozola nie ozola, ale ciebie to juz nikt nie pobije
    • totato Re: Za co lubimy VIP.....a 10.09.03, 19:31
      a i w rachunkach VIP...dek tez jest dobry

      _________________________________
      Gos´c´ portalu: VIP-1 napisa?(a):

      > poza tym jak dobrze policzysz
      > to wyjdzie mniz 2 zl. bedzie ok. 1.8

      $1.97:3.785 Litry =$.52 za litr....
      $ .52 X 3.96=2.059 PLN za litr ?

      • Gość: VIP-1 Re: Za co lubimy VIP.....a IP: *.mt.sfl.net 10.09.03, 19:53
        zalezy jaki kurs tempaku wezmiesz
        ale do ciebie oczywiscie takie rzeczy nie docieraja
    • Gość: sp;lit Ja go tylko toleruje , ... :) IP: *.nas34.bellevue1.wa.us.da.qwest.net 10.09.03, 21:31
      Za VIdoczny VIcious VItrysk , ale to VInerolog tVIerdzi ze to zVIkly VIciek
      VInerologiczny , ... VIerzyta ?
      • Gość: VIP-1 tu piszom ci co mnie lubiom a nie tolerujom IP: *.mt.sfl.net 11.09.03, 12:44
        a tobie ktos SPermom do glowki SPLuna?
    • totato Re: Za co lubimy VIP.....a 26.09.03, 17:38
      Za wykreowanie bruno/mineta na profesora tego forum.
      Dzieki za kazdy piekny i wartosciowy wpis.
    • gadupa Re: Za co lubimy VIP.....a 26.09.03, 17:40
      No tu sie juz VIP owi wslizgneles do d upy.
      • totato Re: Za co lubimy VIP.....a 26.09.03, 17:50
        gadupa napisa?a:

        > No tu sie juz VIP owi wslizgneles do d upy.

        Skorzystalem z okazji kiedy ziewal!
      • Gość: VIP-1 Re: Za co lubimy VIP.....a IP: *.mt.sfl.net 26.09.03, 17:51
        jezyczkiem sie wslizgnal
        troche mnie burak obslinil przy okazji
        ale kazalem chamowi jego wlasna
        chusteczka do nosa wytrzec
        i tera lzy se ociera bo za krotko bylo
        • Gość: tato Re: Za co lubimy VIP.....a IP: *.fastres.net 26.09.03, 19:10
          ...Za poematy o szarej jego rzeczywistosci.

          Vip-1 napisal:
          >jezyczkiem sie wslizgnal
          >troche mnie burak obslinil przy okazji
          >ale kazalem chamowi jego wlasna
          >chusteczka do nosa wytrzec
          >i tera lzy se ociera bo za krotko bylo

          .......Piekne.......i tera lzy sem ociaral.....bo piekne!
    • niunia.ca Re: Za co lubimy VIP.....a 27.10.03, 17:58
      - wdziek i bezpretensjonalnosc
      - urok osobisty
      - maniery dzentelmena
      - wlasne zdanie, z ktorym zawsze sie zgadza
      • Gość: VIP-1 Re: Za co lubimy VIP.....a IP: *.mt.sfl.net 27.10.03, 18:01
        niuncie, slicznosci ty moje jedyne
        ty mnie chyba naprawde lubisz
        tyle trudu se zadac
        zeby tak stary watek odszukac
    • Gość: tato Re: Za co lubimy VIP.....a IP: *.fastres.net 28.10.03, 15:38
      .......Lubimy go bo to chlopiec do kopania w dupe.........hehehe
      Czasami lubie go powkurwiac wtedy mam dobra zabawe.......
      • Gość: VIP-1 Re: Za co lubimy VIP.....a IP: *.mt.sfl.net 28.10.03, 15:46
        czesc tata, long time no see

        w dupe to ty mnie mozesz pocalowac
        ale tylko przez chusteczke
        bo ostatnim razem, zes mnie calego obslinil
        a ja tego nie lubie
        • Gość: tato Re: Za co lubimy VIP.....a IP: *.fastres.net 28.10.03, 15:49
          .....Walisz koke czy konia?
          • Gość: VIP-1 Re: Za co lubimy VIP.....a IP: *.mt.sfl.net 28.10.03, 15:57
            ciebie w leb bejsbolem
            zeby ci troche rozumu nabic
            skutek niestety odwrotny
            i coraz glupszy sie robisz
            ale moze to i lepiej
            • Gość: tato Re: Za co lubimy VIP.....a IP: *.fastres.net 28.10.03, 15:59
              .........Co stara szmato?........
              Powycieramy znowu toba troche buty?.........hehehehehe.....
              • Gość: VIP-1 Re: Za co lubimy VIP.....a IP: *.mt.sfl.net 28.10.03, 16:03
                jakie buty fiucie?
                skad ty kutasie na buty bys wzial?
                MOJE buty co najwyzej
                mozesz jezorem wyszorowac
                • Gość: tato Re: Za co lubimy VIP.....a IP: *.fastres.net 28.10.03, 16:15
                  ......vipek.......lobuzie........kolega gej z ktorym mieszkasz wsadzi chuja ci
                  w buzie.......hehehehe
                  • Gość: VIP-1 Re: Za co lubimy VIP.....a IP: *.mt.sfl.net 28.10.03, 16:25
                    widze ze glodnemu chleb na mysli
                    a juz myslalem ze ty skonczyles z tymi lodami
                    ale ty dalej szukasz innych niz wloskie
                    • Gość: tato Re: Za co lubimy VIP.....a IP: *.fastres.net 28.10.03, 22:53
                      ........Jaki delikatny nasz lobuz.........hehehe........
                      O lodach wloskich pisze...........Chuju nie ma lodow wloskich.....to komuchy
                      tak cie skrzywdzily!
                      Na dzisiaj koniec...........pianka z mordy wyplynela i spierdoliles.......
                      Jutro drugi dzien musztry................hehehe.........

                      ...........p.s......wiem!.....Jestem okrutny..............ale tak lubie kopac
                      cie w dupe.........smile)))))))))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka