Dodaj do ulubionych

@xurek: Karuzela a sprawa polska

27.10.03, 17:50
Zaintrygowaly mnie te rewelacje brunona o rodakach, ktorzy kreca karuzele w
Szwajcu na czarno i robia na tym okrutny szmal. Zaczynam krytycznym okiem
patrzec na swoja kariere zawodowa. Czy rzeczywiscie u was Polacy opanowali
lunaparki?
Obserwuj wątek
    • Gość: VIP-1 Re: @xurek: Karuzela a sprawa polska IP: *.mt.sfl.net 27.10.03, 17:53
      tak i za klaunow tam robia, hehehe
    • xurek Soup, 27.10.03, 17:59
      nie wiem o jakim poscie Brunona mowisz, wiec nie moge sie ustosunkowac. Jezeli
      chodzi o lunaparki przyjezdzajace do naszego kantonu to nie, wciaz jeszcze sa w
      rekach facetow (glownie) mowiacych Schwyzerdütsch bez obcego akcentu. Ale to
      jest maly kanton, wiec moze sie Polakom nie oplaca? Co za to zupelnie opanowane
      jest przez frakcje wschodnia to "lepsze miejsca dla grajacych" - znaczy te
      zadaszone i ocieplone gdzie male grupy kameralne (gl skrzypce, wiolnonczela &
      Co) z Polski badz Czech opanowaly teren. Piranha tak sie juz przyzwyczaila, ze
      sa z Polski, ze do wszystkich grajkow zwraca sie w tym jezyku smile)

      Xurek
    • basia553 Re: @xurek: Karuzela a sprawa polska 27.10.03, 18:03
      Nie wziales pod uwage tego, ze Brunon mögl lunapark z lupanarkiem pomylic?
      • don2 Re: @xurek: Karuzela a sprawa polska 27.10.03, 18:19
        basia553 napisała:

        > Nie wziales pod uwage tego, ze Brunon mögl lunapark z lupanarkiem pomylic?


        Znajac Bruno od lat moge tylko stwierdzic,ze co by nie napisal to i tak bzdura
        i wymyslone by cos napisac.
        • Gość: bruno5 Re: @xurek: Karuzela a sprawa polska IP: *.tpl.on.ca / 192.30.226.* 27.10.03, 18:27
          Za miesiac pracy w kantonach niemieckich 3000 frankow i mieszkanie za darmo .Oprocz tego Polaka pracowali inni rodacy procz jeden Czech.
          Na miesiac na jedzenie wydawal 500 frankow , a reszte odkladal .Czy w Kanadzie pracujac legalnie jestescie wstanie odlozyc 2500 $ ?
          • Gość: VIP-1 Re: @xurek: Karuzela a sprawa polska IP: *.mt.sfl.net 27.10.03, 18:30
            Gość portalu: bruno5 napisał(a):

            > Za miesiac pracy w kantonach niemieckich 3000 frankow i mieszkanie za
            darmo .Op

            no, lawka w parku nic nie kosztuje

            > Na miesiac na jedzenie wydawal 500 frankow , a reszte odkladal .Czy w

            a ktore puszki kupowali
            te z pieskiem czy kotkiem na naklejce?
        • soup_nazi Re: @xurek: Karuzela a sprawa polska 27.10.03, 18:34
          don2 napisał:

          > basia553 napisała:
          >
          > > Nie wziales pod uwage tego, ze Brunon mögl lunapark z lupanarkiem pomylic?
          >
          >
          > Znajac Bruno od lat moge tylko stwierdzic,ze co by nie napisal to i tak
          bzdura
          >
          > i wymyslone by cos napisac.

          To jest kwintesencja Brunona. Pytanie tylko po co/dlaczego? Glupstwa tu rozni
          rozne wypisuja, ale on spiewa (falszujac zreszta) caly czas na jedna nute. Czy
          ktos ze starszych stazem bywalcow Polonii moze naszkicowac jakis portret
          psychologiczny kwekacza?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka