soup_nazi
27.10.03, 17:50
Zaintrygowaly mnie te rewelacje brunona o rodakach, ktorzy kreca karuzele w
Szwajcu na czarno i robia na tym okrutny szmal. Zaczynam krytycznym okiem
patrzec na swoja kariere zawodowa. Czy rzeczywiscie u was Polacy opanowali
lunaparki?