IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.04.04, 21:18
jaki jest adres forum necrosa? dziekuje.
Obserwuj wątek
    • Gość: Niedzielka Re: necrosa IP: *.czestochowa.cvx.ppp.tpnet.pl 15.04.04, 22:15
      users.nethit.pl/forum/read/necrosa/ :D
      • Gość: Lilka Re: necrosa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.04.04, 20:47
        dziekuje raz jeszcze;)
    • Gość: Świadoma Re: necrosa IP: *.neolan.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 19.04.04, 23:58
      Lepiej nie dziękuj tylko sie modl abys nie wpadla przez tam to forum po uszy.
      Zreszt WYBOR nalezy do CIEBIE
      Pozdrowienia
      • Gość: Niedzielka Re: necrosa IP: *.czestochowa.cvx.ppp.tpnet.pl 20.04.04, 23:57
        Nie ma sprawy Lilka:)Kurczę od dwóch dni nie mogę wejść,ani na ajgora,ani na
        necrose:( Ktoś wie dlaczego!??!
        Wiesz Świadoma,ja uważam,że tamto forum jest w super.Owszem pojawiają sie tam
        posty typu"jak wymiotować",czy "dieta 300kacl",ale to niestey norma na tego
        typu forach:( Ale są tam rówież bardzo wartościowe osoby,które naprawdę mogą i
        chcą pomagać.Sledzę pilnie losy tego forum i widzę,że wiele dziewczyn(i paru
        chłopaków:)zeszły na "dobra drogę",rezygnując z "diet cud",wychodzą z
        anoreksji,czy bulimii.
        Pozdrawiam:)
        • Gość: Lilka Re: necrosa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.04.04, 15:16
          niedzielko nie mam pojecia:) niestety a moze stety. a nie macie wrazenia , ze
          tam pojawija sie osoby nie za bardzo w temacie, krote uwazaja np., ze ana to
          bycie chuda i to wszystko i marudza ze mialy ane przez 2 tyg, ale sie
          wyleczyly:0
          • Gość: zz Re: necrosa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.04, 15:45
            dlaczego, jak próbuję kliknąć linka, to mi się stronka nie wyświetla? możecie
            jeszcze raz podać adres? (tylko nie kopiowac) ;P
    • Gość: kicia80 Re: necrosa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.05.04, 23:44
      wejdz w google i wpisz haslo necrosa na polskich stronach.pierwsza linijka
    • storck Re: necrosa 13.05.04, 20:52
      ja dostaje sie na forum.wchudze na portal wittualnej polski- a potem w
      wyszukiwarce hasło-anoreksja-i pierwszy adres to necrosa -
      • storck Re: necrosa 13.05.04, 20:56
        przepraszam pozycja 5-ten adres ta users.nethit.pl//forum/forum/necrosa
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka