Dodaj do ulubionych

bulimiczka bez kasy

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.04, 09:43
mam napady i wpycham w siebie co popadnie..znacie to, tylko ze ja nie mam
kasy na jedzenie...sama sie utrzymuje i nie moge znalesc pracy, chce znalwesc
prace aby miec za co jesc, opychac sie ale nic mi sie nie udaje...doszlo do
tego ze kradne jedzenie, chodze na promocje i wyjadam hosstesom prawie
wszystko to co maja na degustacjach, wpraszam sie do znajomych na obiady i
jem do syta...potem wyrzuty, po pierwsze ze zaraz bede na kibelku, co gorsza
nie przeszkadza mi to ze nie jestem u siebie tylko u znajomych i tam u nich w
wc zwracam to czym oni mnie czestowali a po drugie glupio mi ze tak ich
objadam ale to silniesze odemnie. jak tak dalej pojdzie to mnie nie beda
przyjmowac na obiady bo za drogo ich to wynosi..i co dalej???
Obserwuj wątek
    • Gość: lusje Re: bulimiczka bez kasy IP: *.upc-e.chello.nl 06.09.04, 09:57
      zszokowalas mnie....
      nie wiem co dalej bo nie wiem co powiedziec wogole na ten temat teraz!

      zycze Ci powodzenia abys wyzdrowiala szybko!!!

      L.
      • Gość: Trufla Re: bulimiczka bez kasy IP: *.lama.net.pl / *.lama.net.pl 06.09.04, 10:01
        weź się w garść!!
        ja wiem że może się nie udać... ale jak nie spróbujesz to nie uda się na 100% a
        jak spróbujesz się kontrolować to zawsze masz kilka procent szans
        powodzenia
      • Gość: lhasa Re: bulimiczka bez kasy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.04, 16:29
        Tna twoim miejscu zaczelabym szukac pracy zeby podjac leczenie a nie zeby miec
        kase na dlasze pograzanie sie w chorobie! za jakis czas juz Cie nie beda
        zapraszali na obiady jak im bedziesz takie cyrki odstawiac...wez sie wgarsc,
        naprawde marnujesz (my) sobie zycie chorujac!!!
        powodzenia

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka