28.01.06, 12:51
czy jest tu ktos z koszalina lub okolic?gdzie chodzicie na terapie?jak czesto?
na jakich zasadach?slyszalam,ze jest grupa wsparcia,ale nie wiem gdzie.czy
ktos moze wie?
Obserwuj wątek
    • marilun18 Re: koszalin 08.02.06, 19:48
      jestem z koszalina i tak jak ty poszukuje jakieś poradni, czy grupy sparcia,
      ale nie wiem gdzie należy się zgłosic. Razem napewno byłoby łatwiej coś
      zdziałać. Bardzo zależy mi abys sie do mnie odezwała. Moje gg 2755189 albo
      napisz marilun16@interia.pl. Proszę odezwij sie jak najszybciej ....
      • chevrefeuille Re: koszalin 09.02.06, 14:04
        wyslalam ci maila na twoj adres w interii.odezwij sie prosze

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka