chevrefeuille 28.01.06, 12:51 czy jest tu ktos z koszalina lub okolic?gdzie chodzicie na terapie?jak czesto? na jakich zasadach?slyszalam,ze jest grupa wsparcia,ale nie wiem gdzie.czy ktos moze wie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
marilun18 Re: koszalin 08.02.06, 19:48 jestem z koszalina i tak jak ty poszukuje jakieś poradni, czy grupy sparcia, ale nie wiem gdzie należy się zgłosic. Razem napewno byłoby łatwiej coś zdziałać. Bardzo zależy mi abys sie do mnie odezwała. Moje gg 2755189 albo napisz marilun16@interia.pl. Proszę odezwij sie jak najszybciej .... Odpowiedz Link Zgłoś
chevrefeuille Re: koszalin 09.02.06, 14:04 wyslalam ci maila na twoj adres w interii.odezwij sie prosze Odpowiedz Link Zgłoś