21.01.08, 09:24
Proszę o opinie na temat tej miejscowości na Słowacji.Wybieram się
tam w sierpniu na wczasy.Jakie tam są atrakcje w lecie dla
dzieci,jakie ceny? Pozdrawiam.Darek
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka