daro562 21.01.08, 09:24 Proszę o opinie na temat tej miejscowości na Słowacji.Wybieram się tam w sierpniu na wczasy.Jakie tam są atrakcje w lecie dla dzieci,jakie ceny? Pozdrawiam.Darek Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj