IP: *.rury.sdi.tpnet.pl 20.08.04, 21:50

Może ktoś udzielić szerszych informacji na temat kierunku Kulturoznawstwo:
Elektroniczne przetwarzanie informacji na UJ? Może jakiś student tego
kierunku ? Wogóle czy warto podejmować taki kierunek??? Thanks;)
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka