czarnotka1
29.04.04, 09:58
Hej!
Ja też chciałabym pomóc Tobie i Twoim dzieciom. Napisz, czego jeszcze
potrzebujesz, co z jedzonka dla dzieci, jakich ubranek ( mam oczywiście
używane ciuszki ). Mogłabym też oddać kilka butelek ze smoczkami, też
używanych. Zapraszam Cię na priv:
agnieszka.czarnota@wp.pl.
Pozdrawiam
Agnieszka