jagusiia
22.07.11, 22:23
Hej, czy mogłabys mi napisać, czy jestes na urlopie wychowawczym z działalnosci gosp ? Czy byłas jeszcze gdzies zatrudniona ? bo pisałas ze prowadziłas dzaiałalnosc i potem miałas chyba urlop macierzysnki tak ? A następnie wychowawczy ? Czy on po prostu wynikał z innego zatrudnienia? pytam bo sama prowadziłam działalnosc przed urodzeniem dziecka i nie wiedziałam, ze jest jakakolwiek mozliwosc potem przejsc na wychowawczy, napisz jesli mozesz, bo bardzo mnie to interesuje. Kończy mi się urlop macierzyński. Dziękuję z góry za informację