Witam serdecznie zwracam się z ogromną prośba o pomoc dla mnie i córki.
Jestem samotną mama 8 letniej dziewczynki.
Jestem zatrudniona na czas nie określony.
Moją córcia jest prowadzona w kilku poradniach np pulmonologicznej z powodu astmy, neurologicznej z powodu padaczki.
Jak już wyżej wspomniałam pracuję mój dochód to czasami 1200 czasami 1500 zależy od miesiąca i ilości chorobowego a niestety małą często choruje min. raz w miesiącu ma zapalenie oskrzeli itp
Nie było by tak źle gdyby nie czynsz mieszkam w mieszkaniu komunalnym bez umowy najmu czynsz mam ok 700 zł do tego dochodzą opłaty typu prad, gaz, obiady w szkole, karta autobusowa.Przeważnie po zrobieniu opłat i kupieniu leków nie zostaje nic

Jest nam na prawdę cięzko wstajemy po 4 rano aby dojechac na po 6 na 2 koniec miasta odstawiam mała do szkoły i idę do pracy.Ze szkoły odbieram ją kolo 16 i miedzy 17-18 wracamy do domu.Gdyby ktoś był w stanie podarować nam żywność, ubranka jakieś dla córki będziemy bardzo wdzięczne, dokumenty prześlę w najbliższych dniach do moderatora
Także za wszelakie wskazówki będę bardzo wdzięczna.
Czy maja dodatek mieszkaniowy, jakas pomoc MOPS, lub kiedy zlozyly, zloza?? Nie mam
Jak wyglada sprawa innych zasilkow dla bezrobotnych, jakis innych szkoleniowych? Nie mam
Czy matka ma np. zasilek wychowawczy?-czy moglabys wrocic do pracy?? nie dotyczy
Czy macie dozywianie?? Nie
Czy korzystasz z pomocy caritas?? Nie
asz dodatkowa pomoc np z jakiegos forum?? Nie
Skad jestes?? Kraków
Czego oczekujesz??
Co robicie aby wyjsc z dolka??
W jakim wieku sa dzieci i jaki nosza rozmiar? córcia 8 lat, 104-110, noga 32-33
Jakiej pracy szukacie dla siebie?? Mam prace
Czy udaje wam sie dorobic?? nie
Czy szukacie pracy w jakim regionie? -
Czy tkorej z was wyjechaloby gdzie do pracy, np do innego miasta, zagranice?? -
Czy szkolne dzieci maja stypendium? nie
Czy oczekujecie-jestescie w kolejce po mieszkanie socjalne, komunalne?- i ile lat czekacie?? Mam sprawę o eksmisję.