kwacorek1983
09.01.15, 10:11
Witam Dziewczyny.Mam pytanie,a raczej chcialam sie dowiedziec pewnej rzeczy.Otoz jestem w trakcie wyrabiania okularow dla starszej coreczki ,bylam juz w NFZ podbic recepte,dzieki temu szkla wyjda 50 zl mniej.Ale dzis jedna znajoma powiedziala,ze slyszala,ze ponoc jesli poprosze o fakture to potem bede mogla odliczyc to sobie w rozliczeniu.czy to prawda?Z gory dziekuje za pomoc.