Drogie Mamusie za zgodą Anitki proszę pilnie o pomoc. Anitka dopiero co
pisała, że tak się cieszy, że nas ma i naszą pomoc. Niestety los znów się od
Niej odwrócił, ponieważ grozi jej windykacja sądowa zaległego czynszu a co za
tym idzie możliwa eksmisja. Wyobrażacie sobie to ? Z 10-letnim Konradkiem i 3-
miesięcznym Radziem na bruk ? Spółdzielnia dała jej 14 dni na spłatę. Anitka
dzwoniła tam i powiedzieli jej że póki co ma wpłacać ile ma. Problem w tym,
że Jej na życie nie starcza (386zł) a gdzie tu jeszcze na inne opłaty. NIE
ZOSTAWIAJMY Jej z tym problemem. Ulżyjmy Jej udrękom. Myśle, że nawet pare
złotych od każdej z nas, odsunie działania spółdzielni w tym strasznym
kierunku. Chętne Mamusie zapraszam na agusik@wp.pl, albo GG 3153831, podam za
zgodą Anitki dane, adres, nr konta

Pozdrawiam i wierze w Was.
Carezzka i jej 11-czna Królewna.