21.10.05, 15:36
jeszcze raz dzięki za wózek, dziś był debiut spacerowy z nim. Mojemu
szkrabowi i mi bardzo przypadł do gustu. Pozdrawiam gorąco!
Obserwuj wątek
    • agus8 Re: do agus8 22.10.05, 16:28
      nie ma sprawy,oby wam sluzyl..pozdr..smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka