magkot3 21.10.05, 15:36 jeszcze raz dzięki za wózek, dziś był debiut spacerowy z nim. Mojemu szkrabowi i mi bardzo przypadł do gustu. Pozdrawiam gorąco! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj