Dodaj do ulubionych

wróciłam

06.03.06, 21:05
Witam wszystkie mamy, wyszłam dziś ze szpitala. Poobserwowali mnie i puścili
do domu. Dzidziuś jest już główką w dół i zszedł bardzo nisko(ciekawy świata
chyba jestwink), ale lekarz powiedział, że jak nie będę chodzić to mam szansę
donoszenia do 37-38 tygodnia smile Także leżę.
Poodpisywałam na prawie wszystkie maile i już odpisuję na te, na które
jeszcze nie zdążyłam.
Przepraszam moderatorkę za umieszczenie tego typu wątku, chciałam tylko
szybko powiadomić szerszą grupę osób, jeśli to nie problem bardzo proszę o
pozostawienie go do jutra.
pozdrawiam
Ula
Obserwuj wątek
    • laurka2005 Hej :))) 06.03.06, 21:23
      My sie nie znamy, ale witaj smile)

      A jeśli to dziewczynka tak się spieszy, to leż sobie, odpoczywaj & zagryzaj:
      foto.onet.pl/upload/16/64/_542504_n.jpg

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka