Witam wszystkie mamy, wyszłam dziś ze szpitala. Poobserwowali mnie i puścili
do domu. Dzidziuś jest już główką w dół i zszedł bardzo nisko(ciekawy świata
chyba jest

), ale lekarz powiedział, że jak nie będę chodzić to mam szansę
donoszenia do 37-38 tygodnia

Także leżę.
Poodpisywałam na prawie wszystkie maile i już odpisuję na te, na które
jeszcze nie zdążyłam.
Przepraszam moderatorkę za umieszczenie tego typu wątku, chciałam tylko
szybko powiadomić szerszą grupę osób, jeśli to nie problem bardzo proszę o
pozostawienie go do jutra.
pozdrawiam
Ula