IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.05, 21:48
www.polchat.pl/chat/?room=egipski
Przypominam tylko:)))
Obserwuj wątek
    • pc_maniac Chat egipski 02.06.05, 20:42
      podnoszę
      • Gość: ja Re: Chat egipski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.05, 18:12
        podnoszę
    • orchidea27 Re: Chat 10.06.05, 21:50
      Czy na tym chacie ktos bywa ... ?
    • Gość: darek Re: Chat IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.05, 23:55
      co sie dzieje ?czy ten czt jeszcze działa??nikogo nigdy nie ma !!!!moze umowić
      sie na konkretną godzine ?Co wy na to?
      • Gość: ja Zawsze po 20:00 ktoś bywa ;o) IP: *.devs.futuro.pl 13.06.05, 01:44
        jak w tytule.
        • pc_maniac Re: Zawsze po 20:00 ktoś bywa ;o) 13.06.05, 21:39
          up
          • neferett Re: Zawsze po 20:00 ktoś bywa ;o) 14.06.05, 20:32
            hop do gory!
    • neferett Re: Chat 15.06.05, 22:04
      up
      • radioaktywny Re: Chat 16.06.05, 20:29
        do gory :-)
        • pc_maniac Re: Chat 17.06.05, 21:11
          ^up^
          • zushka Re: Chat 23.06.05, 00:16
            podnoszę bo coś pusto
    • yello Re: Chat 23.06.05, 20:49
      Do gory
    • mariarella Re: Chat 23.06.05, 21:43
      no co jest?? gdzieście wszyscy???
      Jutro piąteczek - ale możeby tak pogadać na czacie???
      UP!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka