Gość: Voy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.05, 21:48 www.polchat.pl/chat/?room=egipski Przypominam tylko:))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: darek Re: Chat IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.05, 23:55 co sie dzieje ?czy ten czt jeszcze działa??nikogo nigdy nie ma !!!!moze umowić sie na konkretną godzine ?Co wy na to? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Zawsze po 20:00 ktoś bywa ;o) IP: *.devs.futuro.pl 13.06.05, 01:44 jak w tytule. Odpowiedz Link Zgłoś
mariarella Re: Chat 23.06.05, 21:43 no co jest?? gdzieście wszyscy??? Jutro piąteczek - ale możeby tak pogadać na czacie??? UP!! Odpowiedz Link Zgłoś