Gość: Krzysztof
IP: *.wroclaw.mm.pl
15.11.05, 08:38
Pytanie do osób, które niedawno tam były. Gdy byłem tam kilka lat temu,
fotografować można było do woli (byle bez lampy błyskowej, (co jest
oczywiste), telefonami nie zainteresował się pies z kulawą nogą, natomiast
kamery trzeba było zostawiać w depozyciu przy wejściu do Doliny. A jak jest
dziś, gdy niemal każdy aparat fotograficzny ma funkcję filmowania, a i wiele
telefonów również ma wbudowane kamery? Czy Egipcjanie sobie odpuścili, czy
trzeba zostawiać w depozycie również aparaty fotograficzne i telefony - a za
kilka lat może zegarki i okulary?