Dodaj do ulubionych

Golden five

24.04.07, 22:12
Bardzo proszę o opinie o tym hotelu.
Wybieram się tam z trójką dzieci 7, 9 i 11 lat.
Obserwuj wątek
    • ania9974 Re: Golden five 26.04.07, 11:11
      Witam, byliśmy tam w maju 2003 roku w podróży poślubnej. Hotel ogromy z wielkim
      ogrodem i bungalowami rozsianymi po całości. Hotel składa się jak nazwa
      wskazuje z 5 hoteli w jednym o różnych standardzach od 3-5*, my mieszkaliśmy w
      budynku głównym 5* z opcją all inklusiv. Jedzonko bardzo dobre duża
      różnorodność, obyło się bez problemów żołądkowych. Sam hotel jak to w Egipcie,
      dużo przepychu i dużo przestrzeni, dość daleko do samej plaży choć droga nie
      męcząca bo przyjemna przez park i małe mostki pomiędzy lagunami. Co to atrakcji
      dla dzieci nie bardzo mogę się wypowiedzieć, wtedy nie zwracałam na to uwagi.
      My również jedziemy teraz z synkiem 3 latka do Egiptu już w tą niedzielę 29/04,
      z tym że tym razem do innego hotelu i teraz to już napewno zwróce uwagę na
      atrakcje dla dzieci. Pozdrawiam, życzę udanego wypoczynku i ostrożnie na
      słońce, dla dzieci polecam duży faktor. Pa
      • 04011997a Re: Golden five 26.04.07, 19:56
        Witam!
        My jedziemy do Golden 5 City 09.06.2007 z 10 letnią córeczką. Słyszałam że
        jest super . Napewno my i dzieciaki będziemy zadowolenie. Kiedy lecicie ? Może
        się spotkamy.?????????????
        • daanju Re: Golden five 26.04.07, 21:20
          Jedziemy dopiero 13- 27 lipca ( z Krakowa ).
          Jak wrócicie napiszcie jakie wrażenia...
          pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka