daanju 24.04.07, 22:12 Bardzo proszę o opinie o tym hotelu. Wybieram się tam z trójką dzieci 7, 9 i 11 lat. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ania9974 Re: Golden five 26.04.07, 11:11 Witam, byliśmy tam w maju 2003 roku w podróży poślubnej. Hotel ogromy z wielkim ogrodem i bungalowami rozsianymi po całości. Hotel składa się jak nazwa wskazuje z 5 hoteli w jednym o różnych standardzach od 3-5*, my mieszkaliśmy w budynku głównym 5* z opcją all inklusiv. Jedzonko bardzo dobre duża różnorodność, obyło się bez problemów żołądkowych. Sam hotel jak to w Egipcie, dużo przepychu i dużo przestrzeni, dość daleko do samej plaży choć droga nie męcząca bo przyjemna przez park i małe mostki pomiędzy lagunami. Co to atrakcji dla dzieci nie bardzo mogę się wypowiedzieć, wtedy nie zwracałam na to uwagi. My również jedziemy teraz z synkiem 3 latka do Egiptu już w tą niedzielę 29/04, z tym że tym razem do innego hotelu i teraz to już napewno zwróce uwagę na atrakcje dla dzieci. Pozdrawiam, życzę udanego wypoczynku i ostrożnie na słońce, dla dzieci polecam duży faktor. Pa Odpowiedz Link Zgłoś
04011997a Re: Golden five 26.04.07, 19:56 Witam! My jedziemy do Golden 5 City 09.06.2007 z 10 letnią córeczką. Słyszałam że jest super . Napewno my i dzieciaki będziemy zadowolenie. Kiedy lecicie ? Może się spotkamy.????????????? Odpowiedz Link Zgłoś
daanju Re: Golden five 26.04.07, 21:20 Jedziemy dopiero 13- 27 lipca ( z Krakowa ). Jak wrócicie napiszcie jakie wrażenia... pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś