Dodaj do ulubionych

temperatura

25.10.07, 11:49
Witam! Jaka jest temperatuta w Egipcie w listopadzie? Dokladniej
chodzi o druga polowe listopada. Z gory dziekuje za dpowiedz :)
Obserwuj wątek
    • janusz.amir Re: temperatura 25.10.07, 12:07
      Masz to na tym forum dokładnie i wielokrotnie opisane!!
      Poczytaj!
      • tres_chic Re: temperatura 25.10.07, 15:16
        nie prosciej poprostu napisac "23" albo "19" ??????? byc moze nie
        mam czasu na czytanie i szukanie postow o pogodzie w listopadzie,
        dlatego tez napisalam nowy post. byloby o wiele prosciej gdybys np
        zamiast fatygowac sie na pisanie calego pelnego zdania napisal
        poprostu dwie liczby. pozdrawiam!
        • boomer Re: temperatura 26.10.07, 10:20
          Dla ciebie to nie problem napisac 2 liczby dla nich to meczace jak
          codziennie 50 osob pyta o to samo. Ja podzielam zdanie janusza.
          Wystarczy sprawdzic, poszukac, ruszyc mozgiem i przyslowiowa dupa a
          potem jakim jest sie dumnym ze samemu sie znalazlo :p
    • kamilendo1 Re: temperatura 25.10.07, 18:06
      dzień 26-27 w nocy 17-19 woda 24
      • tres_chic Re: temperatura 26.10.07, 08:30
        dziekuje Ci bardzo za odpowiedz :) teraz juz wiem co spakowac do
        walizki :)
      • boomer Re: temperatura 26.10.07, 10:24
        W tym roku w pazdzierniku w Sharm w nocy bylo 29st wiec nie sadze
        zeby w ciagu miesiaca temp spadla tak drastycznie. Choc osobiscie
        twierdze ze jest troche cieplej i napewno odczuwalna temp jest
        wyzsza. Tak czy siak jest cieplo i przyjemnie i na zwiedzanie i na
        oplanie i na haszisze ;) o 23
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka