tres_chic 25.10.07, 11:49 Witam! Jaka jest temperatuta w Egipcie w listopadzie? Dokladniej chodzi o druga polowe listopada. Z gory dziekuje za dpowiedz :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
janusz.amir Re: temperatura 25.10.07, 12:07 Masz to na tym forum dokładnie i wielokrotnie opisane!! Poczytaj! Odpowiedz Link Zgłoś
tres_chic Re: temperatura 25.10.07, 15:16 nie prosciej poprostu napisac "23" albo "19" ??????? byc moze nie mam czasu na czytanie i szukanie postow o pogodzie w listopadzie, dlatego tez napisalam nowy post. byloby o wiele prosciej gdybys np zamiast fatygowac sie na pisanie calego pelnego zdania napisal poprostu dwie liczby. pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
boomer Re: temperatura 26.10.07, 10:20 Dla ciebie to nie problem napisac 2 liczby dla nich to meczace jak codziennie 50 osob pyta o to samo. Ja podzielam zdanie janusza. Wystarczy sprawdzic, poszukac, ruszyc mozgiem i przyslowiowa dupa a potem jakim jest sie dumnym ze samemu sie znalazlo :p Odpowiedz Link Zgłoś
tres_chic Re: temperatura 26.10.07, 08:30 dziekuje Ci bardzo za odpowiedz :) teraz juz wiem co spakowac do walizki :) Odpowiedz Link Zgłoś
boomer Re: temperatura 26.10.07, 10:24 W tym roku w pazdzierniku w Sharm w nocy bylo 29st wiec nie sadze zeby w ciagu miesiaca temp spadla tak drastycznie. Choc osobiscie twierdze ze jest troche cieplej i napewno odczuwalna temp jest wyzsza. Tak czy siak jest cieplo i przyjemnie i na zwiedzanie i na oplanie i na haszisze ;) o 23 Odpowiedz Link Zgłoś