Dodaj do ulubionych

SPRZEDAM TANIO BEBILON 1

11.02.05, 15:21
Witajcie, jestem mamą trzymiesięcznych trojaczków Szymka ,Oli i Piotrusia i
ostatnio okazało się,że dzieci muszą jeść Nutramigen a w domu mam zapas,
teraz już niepotrzebnego Bebilonu 1.
Mam do sprzedania 10 puszek Bebilonu1 po 900g. Sprzedam tanio i jeśli ktoś
byłby zainteresowany to prosze najchetniej o kontakt telefoniczny bo przed
komputerem nie zawsze mam czas usiąść. Mój telefon 0503018386(jestem z
Krakowa) albo e-mail: anetawrobel@op.pl.
Pozdrawiam
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka