ola_id
20.03.06, 12:54
Mój synek wlasnie skonczyl 4 miesiace i zaczynam u niego zauwazac objawy
zabkowania - nie wiem czy to mozliwe? Ślini sie, wklada raczki do buzi i trze
dziasła, czesto robi to z krzykiem. Jak mu pomóc - czy sa jakieś sprawdzone
sposoby? Na razie stosuje calgel (nie dziala) i panadol jak juz jest
tragicznie i mocno płacze, ale boje sie go faszerowac panadolem, nie wiem czy
stale podawanie srodka przeciwbolowago nie szkodzi?
Dodatkowo maly zaczal kaprysic przy jedzeniu - zjada 70-100ml na porcje
(!!!!) w nocy budzi sie co 3 godziny i domaga jedzenia - nie ma w ciagu dnia
dluszszej przerwy w jedzeniu (jest na Bebilonie). Czy takistyl jedzenia jest
normalny przy zabkowaniu? Jak go dobrze karmic by nie przestal przybierac???