26.03.06, 23:05
Pani doktor,drogie mamy.Czy sinlac nadaje się do zagęszczania mleka?Mój
pediatra twierdzi,że jak najbardziej tak,a na jednej z ulotek reklamowych tego
produktu wyczytałam,że nie należy przygotowywać go na mieszankach mlecznych
tylko wodzie.
Obserwuj wątek
    • iwona_rudzinska Re: sinlac 26.03.06, 23:33
      sinlac jest pełnowartościowym, samodzielnym posiłkiem stosowanym w alergii na
      białko mleka krowiego lub białko sojowe, a także w profilaktyce - należy go
      przygotowywać zgodnie z zaleceniem producenta na wodzie, a do zagęszczania
      mleka może Pani stosować Nutriton

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka