sandra123
10.05.06, 12:25
Jestem mamą bliźniaków. Od 2 tygodni córka która dotychczas jadła ładnie i
chętnie (choć od urodzenia mocno ulewała, jest poprawa) robi nam problemy z
jedzeniem.
Bliźniaki maja skończone 3 miesiące nie chorują, nie mają pleśniawek ani
aftek, są pogodnne, rozwijają się i zdobywają nowe umiejętności. Jedzą z
butelki odciągany pokarm mamy oraz Bebilon Pepti 1 (nie ma alergii -
zachowawcz ze względu na wywiad rodzinny). Około 3 razy pokarm, 3 razy
bebilon.
Córka nie chce jeść czasem 2 a nawet 3 karmienia z rzędu. Nie gra roli czy
to akurat pokarm czy bebilon. Chętnie pije herbatkę. Jak jej podajemy butlę
a akurat nie chce jeść to strasznie krzyczy, pluje i wypycha smoczek
językiem. Jak ma ochotę to potrafi zjeść 160 - 170 ml. na raz (standardowo
130-140ml na raz).
Nie zmieniłam smoczków, diety, nic innego. Brat bliźniak je bez zmian i
przybywa na wadze.
U córki waga się zatrzymała od 2 tygodni - czyli od czasu problemów z
jedzeniem.
Proszę o pomoc co zrobić żeby jadła? Słyszałam że jest norma dziennego
jedzenia 150ml. razy waga w kg. Syn właśnie mniej więcej tyle je i córka
też - zanim zaczęły się problemy. Teraz je o wiele mniej na dobę.
Pozdrawiam,
sandra