12.08.06, 23:24
Mam pytanie:w jakich proporcjach rozcienczać soki.Moja córka ma 5 miesięcy i
nie chce pić samego soku.
Obserwuj wątek
    • blanez16 Re: soki 13.08.06, 22:22
      Ja rozcieńczam pół na pół.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka