lagodzinska
27.12.06, 16:23
Chodzi mi o sloiczki dla maluchow deserki i obiadki gerbera itp.Ile takie
dania po otwarciu mozna trzymac w lodowce?
Nie dlugo bede podawac to synowi a jak wiadomo djete trzeba rozszezac powoli
po podaniu dwuch lyzeczek ze sloiczka reszte mam wyzucac czy moge schowac do
lodowki i podac na drugi czy trzeci dzien.Pozdrowienia