27.12.06, 16:23
Chodzi mi o sloiczki dla maluchow deserki i obiadki gerbera itp.Ile takie
dania po otwarciu mozna trzymac w lodowce?
Nie dlugo bede podawac to synowi a jak wiadomo djete trzeba rozszezac powoli
po podaniu dwuch lyzeczek ze sloiczka reszte mam wyzucac czy moge schowac do
lodowki i podac na drugi czy trzeci dzien.Pozdrowienia
Obserwuj wątek
    • smewa Re: Do mam 27.12.06, 16:36
      Sloiczki mozna przechowywac w lodowce dwa dni oczywiscie trzeba je zakrecic
      dotyczy to zupek soczkow i deserkow.Pozdrowienia.
    • twixy Re: Do mam 27.12.06, 16:38
      48 godz w lodówce w zamkniętym słoiczku. Jest napisane na słoiczkach.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka