Dodaj do ulubionych

do Pani doktor...

18.02.08, 14:45
Pani doktor, odkąd dodaję do Bebilonu Pepti kleik kukurydziany mojej
prawie 4 mies. córeczce (za radą pediatry) musiałam tym samym
zmienic smoczki na takie z większym przepływem.
Te mniejsze Aventu juz sie do karmienia mlekiem z kleikiem nie
nadają bo strasznie długo mała wtedy je, a jak jej zmieniłam na taki
trójprzepływowy to z kolei pluje mlekiem i się dławi!!
juz nie mam pomysłu co robic...Co jest nie tak ze smoczkiem?
czy mała nie jest przyzwyczajona ze tak jej szybko leci ze tak
reaguje??

Obserwuj wątek
    • barbara.gierowska Re: do Pani doktor... 18.02.08, 22:15
      Witam,
      Moze smoczek ma dla niej zbyt szybki "wypływ "? A
      moze spróbować ze smoczkiem nr 3 Aventu lub ze
      smoczkami innego producenta ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka