emilia1544
18.02.08, 14:45
Pani doktor, odkąd dodaję do Bebilonu Pepti kleik kukurydziany mojej
prawie 4 mies. córeczce (za radą pediatry) musiałam tym samym
zmienic smoczki na takie z większym przepływem.
Te mniejsze Aventu juz sie do karmienia mlekiem z kleikiem nie
nadają bo strasznie długo mała wtedy je, a jak jej zmieniłam na taki
trójprzepływowy to z kolei pluje mlekiem i się dławi!!
juz nie mam pomysłu co robic...Co jest nie tak ze smoczkiem?
czy mała nie jest przyzwyczajona ze tak jej szybko leci ze tak
reaguje??