Gość: Chelminiak
IP: *.dip0.t-ipconnect.de
08.08.13, 22:27
Za chwile wybory .Znajdzmy kogos kto by nas godnie reprezentowal i walczyl o stworzenie nowych miejsc pracy i inwestycje majace wplyw na rozwoj miasta. Odwolajmy z rady miasta nauczycieli oni sie nie sprawdzili. Jak do tej pory to jedyne co sie w miescie rozwija to ilosc nowych marketow. Lokalni sklepikarze umieraja, zatrudnieni w nich traca prace . Wybierzcie godna rade i i burmistrza.