Gość: Gość IP: *.chelmno.mm.pl 05.05.14, 18:47 W nocy z 1 na 2.05.14 zaginął kot czarno biały około 2 letni reaguje na imię Wiktorek . Jeśli ktoś go znajdzie to niech da znać . Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Gość Re: Zaginął kot IP: *.chelmno.mm.pl 08.05.14, 03:43 A tu jego zdjęcie : pl.tinypic.com/view.php?pic=k3objk&s=8#.U2reaVfYW6h Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koscielny Re: Zaginął kot IP: *.chelmno.mm.pl 26.05.14, 23:09 jak sie do tej pory nie znalazl, zjadl go Alf Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Zaginął kot IP: *.chelmno.mm.pl 27.05.14, 18:02 wszystko zależy od wieku kota... starsze koty lubią sobie czasem pobuszować samotnie... Bywa tez i tak, że znajdą gdzieś schronienie - albo ktoś przygarnie albo znajda jakieś miejsce gdzie mogą znaleźć coś do zjedzenia... Zimno nie jest, więc nie jest ciężko przeżyć takiemu zwierzakowi, więc nadzieja jest zawsze, że gdzieś się włóczy ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olek Re: Zaginął kot IP: *.chelmno.mm.pl 28.06.14, 00:17 na zdjeciu podobny do latka biega po osiedlu kopernika. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Zaginął kot IP: *.chelmno.mm.pl 28.06.14, 07:16 Olek jeżeli to ten kot i uda ci się go złapać to czeka cię nagroda ??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jarek Re: Zaginął kot IP: *.chelmno.mm.pl 28.06.14, 13:58 rozjechalem podobnego na szosie grudziadzkiej, wybiegł jak dziki na jezdnie, a ze mialem dobrą predkosc to chamowac sie nie oplacalo, taki manewr moglby sporo kosztowac moje nowe klocki hamulcowe. oby to nie byl ten sam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Zaginął kot IP: *.chelmno.mm.pl 01.07.14, 07:03 Jarek napisz mniej więcej kiedy to miało miejsce , nasz kot był trochę większy niż ten na zdjęciu ponieważ zdjęcie było wykonane 8 miesięcy wcześniej więc był bardzo masywny .I jak możesz to napisz jak on ci wskoczył czy centralnie pod koła , czy tylko go lekko puknąłeś. Odpowiedz Link Zgłoś