Dodaj do ulubionych

Szpital Chełmno

27.12.18, 17:50
Domyślam się, że dany temat był już poruszany i nie raz będzie. Jednak ciężko przejść obojętnie obok gdy ludzkie życie jest traktowane jak zabawka. Jestem wstrzasnieta, że '' lekarze''zbagatelizowali krwotok u młodego chłopaka twierdząc, że wszystko jest ok i odesłał do domu. Kompetencje i zachowanie lekarzy sięga dna. Ciężko jest mi pomyśleć, co by było gdyby nie zawzietosc rodziny. Po 3 razie dopiero zareagowali, a karetka która by mogła dotrzeć w ok. 10 min. Jechała ponad pół godziny, gdzie na drodze panowały pustki. Wielka porażka, która wgl nie powinna mieć miejsca. Jestem zazenowana ta sytuacja i brakiem kompetencji. Polecam szerokim łukiem omijać ten szpital.
Obserwuj wątek
    • kasiamagulska112 Re: Szpital Chełmno 27.12.18, 19:32
      To jest dno nie szpital, chełmińskie dno, pielęgniarka szarpie, nie udziela informacji skoro ktoś jest do tego upoważniony, zero zainteresowania, bardzo zle traktowanie pacjenta, gdyby nie chełmiński zasrany szpital i ich wolne ruchy mogło by sie skończyć znacznie lepiej, bez takiego cierpienia. Sprawa zostanie bardziej nagłośniona nie zostawie tak tego. !!!!!
      • Gość: ala Re: Szpital Chełmno IP: *.play-internet.pl 28.12.18, 12:29
        Zgadza się. Będzie trzeba zaprosić telewizję, bo w tym szpitalu jest tragedia.Moja babcia tez trafiła do szpitala i została potraktowana jak przedmiot. Ci lekarze powinni zostać zwolnieni. Za co oni chcą podwyżki? Zero szacunku dla chorych okazują również panie, które siedzą za biureczkiem na izbie przyjęć. Będę się przyglądać sprawie .
        • Gość: Pp Re: Szpital Chełmno IP: *.tvgawex.pl 28.12.18, 13:51
          Faktem jest że pani o blond włosach z izby przyjec słynie w chelmnie z nieuprzejmosci co sam mogę potwierdzić po kontakcie z nią przywozac tam chorego...
          Odniosłem wrażenie że nie powinienem z chorym przyjeżdżać żeby jej nie zawracać głowy a ona robi łaskę że nas przyjmuje...
        • gosc-pa1234 Re: Szpital Chełmno 28.12.18, 19:33
          Ludzie wcale się nie liczą w tym szpitalu tu każdy kto trafia nic mu nie jest. Zresztą nic tu nigdy nie działa. Odnoszę takie wrażenie że ludzie którzy tam przychodzą im przeszkadzają. Nie mają wogole szacunku do ludzi.
    • beta.0 Re: Szpital Chełmno 28.12.18, 14:55
      Sama doświadczyłam na własnej skórze , jak traktuje się tu pacjentów = sposób pomocy - odesłanie do domu. Złożyłam skargę u dyrektora - do dnia dzisiejszego brak odezwu...
      • Gość: do bera.0 Re: Szpital Chełmno IP: *.adsl.inetia.pl 28.12.18, 18:02
        licz do miliona, a później od samego początku i powtarzaj to, aż zabraknie ci motywacji. dyrektor - naściągał lekarzy ze swiecia, a jakich, co robią, jak się zachowują, to wola o pomstę do nieba. czuje sie nietykalny i mocny, ma układy, więc dalej zacznij odliczanie, chyba, że zmienisz taktyke i wystąpisz poza układ towarzyski
          • pusia11 Re: Szpital Chełmno 28.12.18, 20:09
            Byłam świadkiem tej sytuacji tego młodego chłopaka.Tragedia co ci ludzie którzy mieli nieść pomoc odwalali takie numery szarpanie przez pielęgniarkę w okularach która niepozwalała aby kto kolwiek wszedł i zobaczył co z chłopakiem było słychać jak krzyczy z bólu .Potem akcja transportu chłopaka do Grudziądza karetką S w ktorej powinien być lekarz a niebyło .Jak wiem to karetka S powinna składać z 3 osób a nie z dwuch kierowcy i ratownika.Biedny chłopak tyle wycierpiał przez tych ludzi co nawet nie powinni pomagać zwierzentom .
    • kasiamagulska112 Re: Szpital Chełmno 28.01.19, 08:31
      Uwaga,uwaga co do skargi do dyrektora ogólnie nie polecam i tak nic z tym nie zrobi, wyprze się wszystkiego, wiadomo ze z nimi sie nie wygra.
      Są bardzo zaskoczeni skarga ze jaka kolwiek wpływa do nich. Nie da sie nawet porozmawiać bo nie da dojść do słowa. Ogólnie nie polecam szpitala w Chełmnie.
      • Gość: gość Re: Szpital Chełmno IP: *.dynamic.mm.pl 28.01.19, 09:19
        I co na to organ prowadzący ( w domyśle- łożący publiczne środki na utrzymanie szpitala) - osobliwie główny kadrowy powiatu chełmińskiego, starosta p. Zdzisław Gamański ? Może eksperyment z nowym dyrektorem nie wypalił? Może trzeba się zainteresować placówką?
        • kasiamagulska112 Re: Szpital Chełmno 28.01.19, 10:37
          Powinni coś w końcu z tym zrobić. ! Bo naslac telewizję to za malo.
          I przede wszystkim wymienić wszystkich pracowników. Do lekarzy powinno sie miec zaufanie a z mojej strony i mojej rodziny nikt nie ma niestety przykre ale prawdziwie...
    • beta.0 Re: Szpital Chełmno 28.01.19, 23:14
      Każdy potrzebujący powinien ją otrzymać, jednak ja jestem w tej grupie, którym pomocy odmówiono. Dlatego dobrze by bylo, by kazdy taki przypadek zglaszac do Starosty, który zaslania się mówiąc dziennikarce "skargi były i będą", gdy sam będzie je otrzymywał to może przemyśli to co się dzieje - i wreszcie wspomoże tych co pomocy portrzebują.
    • kasiamagulska112 Re: Szpital Chełmno 29.01.19, 10:07
      Po prostu czytam i nie wierzę, są jednak ludzie i parapety. Mowa jest o czymis tu zyciu a Ty siedzisz i wypisujesz jakieś gowna na kogos temat totalna gimbaza. Powiem Ci Tyle życzę Tobie tego co spotkało tego chłopaka a nawet i jeszcze gorzej to moze wtedy otworzysz oczy sieroto ludzka.
    • gosc-pa1234 Re: Szpital Chełmno 29.01.19, 10:39
      Musisz mieć super problemy ze sobą skoro wypisujesz coś takiego. Każdy lekarz musi udzielić pomocy choremu, a w tym szpitalu to jest na ostatnim miejscu. Żeby ciebie takie coś nie spotkało, bo już wtedy nie będziesz tak głośno szczekać jak teraz. Wielkie pozdro dla twojej głupoty, bo żeby napisać takie rzeczy trzeba nie mieć nic w głowie.
      • Gość: gość Re: Szpital Chełmno IP: *.dynamic.mm.pl 29.01.19, 17:49
        Dziś musiałem wwieźć osobę starsza do szpitala. Nie dość , że zapłaciłem za wjazd, to jeszcze ledwo wjechałem na duży parking, bo na rogu (tuż przy podjeździe dla ambulansów) jakiś kretyn musiał postawić swoje WIELKIE wypasione BMW X6 nr WZ...62V (gdzie na parkingu full wolnych miejsc), a z drugiej strony inny idiota wysunięty Skoda Kodiaq, czy jakoś tam.
        Tak, wiem, że te największe suvokrowy stawiają ubodzy lekarze, ale...
        Ktoś w tym szpitalu panuje nad tym bałaganem, czy to tak sobie działa siłą przypadku?
    • Gość: Andzia Re: Szpital Chełmno IP: *.adsl.inetia.pl 04.02.19, 11:35
      Tak samo niekompetetni "lekarze" siedzą u góry podczas nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej. Lekarz młody ciemne włosy,ciemna broda. Wchodzę do gabinetu pyta mnie co się dzieje. Odpowiadam, że mam kaszel i duszności,że mam astme. A on o nic nie pytając tylko przepisał syrop. Ku mojemu zdziwieniu pytam go czy może by mnie łaskawie osłuchal, odpowiedział, że nie ma takiej potrzeby ,ale już jeśli tak bardzo nalegam to może i osluchac. Wstyd !!! Ludzie niekompetetni swojego stanowiska !!!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka