Dodaj do ulubionych

Promocja, propaganda

09.03.21, 14:24
Propaganda sukcesu zostaje odtrąbiona w naszym mieście przy lada okazji. Ostatnio też chwalą się promocją. A temu zagadnieniu przyjrzymy się bliżej.Mieszkańcy dowiedzieli się, że nasza pani od komunikacji społecznej wspaniale promuje miasto wrzucając od czasu do czasu fotki (m.in. z okna Urzędu) co ma być czynem ważnym i ponad czasowym w promocji naszego miasta. To jedna strona promocji, druga to działanie władz miasta. Do sławy naszego miasta też przyczyniła się ścieżka rowerowa i ostatnia "akcja zima". W tej ostatniej Burmistrz zapomniał, że w zimie pada śnieg i jak zwykle został tym faktem kompletnie zaskoczony i do tego stopnia, że nikt nie sprzątał ulic, zwałów śniegu.To, że ucierpieli na tym starsi i niepełnosprawni mieszkańcy do nikogo nie dotarło. Ale co to kogo obchodzi, skoro burmistrz woli finansować ZAZ, niż zadbać o tych ,którzy w ZAZie nie są a mieszkają w naszym mieście.
Następne pomysły - upiększenie grudziądzkiej drzewkami. Kto się tym zachwyca?
Burmistrz rozgłasza wszem i wobec jak to ogląda każdą złotówkę przed wydaniem - tylko na tym oglądaniu cierpią mieszkańcy, a bogacą się wszyscy postronni...
Naprawdę, nie tak miało być :(
Obserwuj wątek
    • Gość: lolo Re: Promocja, propaganda IP: *.static.ip.netia.com.pl 10.03.21, 17:21
      no i następny kwiatek, śnieg stopniał, więc nie trzeba było wydawać kasy, ale pozostały dziesiątki, jak nie setki dziur. A co na to burmistrzowie i zastęp ich pracowników. Przez grzeczność nie nazwę ich od ... . Jednak dziury same nie znikną, jak śnieg. Więc czas ruszyć d... i zabrać się za łatanie i to natychmiast. Gdyby "ubytki" pojawiły się na ścieżce, to widzielibyśmy burmistrzów w ubraniach roboczych, z łopatami, zasypujących dziury. Bo to z pewnością odnotowałyby gazety i "propaganda" poszłaby w eter, a o to tylko właśnie chodzi. No i czas najwyższy posprzątać ulice, a zwłaszcza zalegające przy krawężnikach sterty piachu i udrożnić kanały ściekowe, bo są pozapychane, a zbliżają się opady deszczu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka