Dodaj do ulubionych

Dobry numer...

01.04.05, 15:18
He, he... Widzieliście dzisiejszy numer Czasu Chełmna? Ja kulałem się ze
śmiechu czytając o tym, co może czekać Chełmno. A te zmontowane fotki -
normalnie bajka. Kędziera jedzie rowerem bez trzymanki, a Sawicki siedzi na
jego fotelu w urzędzie. Naprawdę dobry numer na 1 kwietnia:)
Obserwuj wątek
    • Gość: :D Re: Dobry numer... IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 01.04.05, 16:32
      to zdjecie Kędziery to był Jakub Druch lol2
    • Gość: www.chelmno.net Re: Dobry numer... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.05, 18:02
      Artykuł sie udał!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka