garti
01.04.05, 15:18
He, he... Widzieliście dzisiejszy numer Czasu Chełmna? Ja kulałem się ze
śmiechu czytając o tym, co może czekać Chełmno. A te zmontowane fotki -
normalnie bajka. Kędziera jedzie rowerem bez trzymanki, a Sawicki siedzi na
jego fotelu w urzędzie. Naprawdę dobry numer na 1 kwietnia:)