Gość: koko
IP: 81.210.32.*
31.10.05, 18:07
czy na tym forum wypowiadaja sie tylko czubki??? no bo co to za temat
najfajniejszy chlopak..... najlepszy nauczyciel.... co sadzicie o .... czy
ktos normalny odpisuje na taki watek ??? wedlug mnie to tylko korek moze sie
wypowiadac na forum na tak idiotyczne tematy