Gość: .
IP: 80.51.140.*
19.02.07, 17:17
Czy ktoś wie jak się nazywa film który leciał przed sylwestrem.Był to Musical
w którym występuje dziewczyna i chłopak w wieku ok16-18 lat.Chłopak i
dziewczyna poznali się na imprezie młodzieżowej w hotelu.Chłopak chodził do
szkoły w której jego tata uczył w-f i był koszykarzem on i jego
tata.Dziewczyna była bardzo dobrą uczennicą,należała do kułka kujonów i brała
udział w oplimpiadzie chemicznej.....On i Ona chcieli razem spiewac na
musicalu w ich szkole ale w tym samym czasie byla olimpiada i mecz koszykówki
ale udało im się Zagrać mecz,wygrać olimpiadę i wystąpić w musicalu i to
wyłącznie dzięki ich przyjaciołom