IP: 80.51.140.* 10.12.08, 19:39
Zawsze myślałem, że tylko nasi pseudo Hiphopowcy z Chełmna to takie ustrojstwo co to tombak ma za złoto. Ale nie i wiem skąd biorą przykład :). Przerzucając kanały trafiłem na MTV CRIBS Polska i na mieszkanko Peji. Takiego TANDECIARZA to w życiu nie widziałem, człowiek nie potrafi się dobrze wysłowić nawet. W pokoju jarał się tym że ma żarowke w barku a omało się nie spuscił jak pokazywał kieliszek co sobie go można do kluczy przypiąć (był w promocji Bolsa swego czasu). Sprzęt Audio-Video to telewizor 21" ale pojdżmy dalej i nie robmy wiochy - kuchnia......O JEZU jakie mam halogeny w meblach buhahaha... a tu mam lodowke a w niej....(k...a kogo obchodzi konserwa turystyczna, paszczet ,ser ,sok ,grzyby ,lody ,jajka ,masto i tak dalej i tak dalej..??) o łazience lepiej nie wspominać i pomińmy ją milczeniem. 4 kołka to porażka, koleś gangsta wozi się Carismą wer. family poobijaną fele skrojone chyba z Punto oczywiście seria. Koleś to porażka.
Obserwuj wątek
    • Gość: qzim Re: normalny IP: *.icpnet.pl 10.12.08, 20:08
      nie wiem skąd masz takie info, ale peja nie robi sie na zadnego
      gangsta wiec lepiej sie nie odzywaj wogóle...
      • Gość: ! Re: normalny IP: 89.231.149.* 10.12.08, 20:37
        a i tak wogole to po co ten post??

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka