Dodaj do ulubionych

piktogramy

IP: 80.51.140.* 20.07.09, 01:38
wiem ze to dziwne ale wracałem dzisiaj od tyfusów czyli z bydgoszczy jak
przejechałem most po prawej stronie zauważyłem piktogram na polu czy ktoś go
widział i od kiedy tam jest
Obserwuj wątek
    • Gość: erni Re: piktogramy IP: *.chelmno.mm.pl 20.07.09, 09:01
      tez widzialem i dopytywalem sie miejscowych.
      ponoc to pijany rolnik po swym polu jezdził z walcem.
      mial prawie 2 promile.policja juz go zatrzymala.
    • Gość: aaa Re: piktogramy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.09, 21:43
      Zarty sobie robicie, ale faktycznie był piktogram! Idealnie symetyryczny, nie możliwe żeby zrobił to człowiek, no chybz ze baaaardzo sie postarał.
      • Gość: un Re: piktogramy IP: 80.51.140.* 20.07.09, 23:45
        to alieny
        • Gość: hehh Re: piktogramy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.09, 13:50
          pijany polaczek potrafi
    • jowiznaxxx Re: piktogramy 24.07.09, 16:41
      Już wiadomo,że to studenci zrobili...w interku pisze o tym:)
      • Gość: ero Re: piktogramy IP: *.chelmno.mm.pl 25.07.09, 15:36
        kilka lat temu tez w tym samym miejscu widzialem juz ;)
        • Gość: xyz Re: piktogramy IP: *.chelmno.mm.pl 26.07.09, 12:43
          zastanówcie się dlaczego powstały akurat tam...?
          • Gość: Edit24 Re: piktogramy IP: *.chelmno.mm.pl 26.07.09, 20:38
            Studenci to robili ,a tam bo już pewnie mieli miejsce obczajone i zrobili w tym
            samym po raz 2 .

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka