Gość: wb IP: 80.51.140.* 20.07.09, 01:38 wiem ze to dziwne ale wracałem dzisiaj od tyfusów czyli z bydgoszczy jak przejechałem most po prawej stronie zauważyłem piktogram na polu czy ktoś go widział i od kiedy tam jest Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: erni Re: piktogramy IP: *.chelmno.mm.pl 20.07.09, 09:01 tez widzialem i dopytywalem sie miejscowych. ponoc to pijany rolnik po swym polu jezdził z walcem. mial prawie 2 promile.policja juz go zatrzymala. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaa Re: piktogramy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.09, 21:43 Zarty sobie robicie, ale faktycznie był piktogram! Idealnie symetyryczny, nie możliwe żeby zrobił to człowiek, no chybz ze baaaardzo sie postarał. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hehh Re: piktogramy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.09, 13:50 pijany polaczek potrafi Odpowiedz Link Zgłoś
jowiznaxxx Re: piktogramy 24.07.09, 16:41 Już wiadomo,że to studenci zrobili...w interku pisze o tym:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ero Re: piktogramy IP: *.chelmno.mm.pl 25.07.09, 15:36 kilka lat temu tez w tym samym miejscu widzialem juz ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xyz Re: piktogramy IP: *.chelmno.mm.pl 26.07.09, 12:43 zastanówcie się dlaczego powstały akurat tam...? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Edit24 Re: piktogramy IP: *.chelmno.mm.pl 26.07.09, 20:38 Studenci to robili ,a tam bo już pewnie mieli miejsce obczajone i zrobili w tym samym po raz 2 . Odpowiedz Link Zgłoś