Gość: zepro
IP: 213.184.18.*
17.03.05, 07:58
w glowach sie mieszczuchom poprzewracało. Spróbujcie pomieszkac na wsi, gdzie
przez całą zime nikt drogi w gminie nie odsnieży, A Wam zachciewa sie
czystych ulic, a ile płacicie tych podatków, ze takie żądania macie,
najlepiej opluć służby odpowiedzialne . Nikogo nie zaskakuje zima, ona jest
co roku, tylko dajcie pieniadze a nie piszcie , ze kogos zima zaskoczyła