Dodaj do ulubionych

Widmo pługa w koleinach

IP: 213.184.18.* 17.03.05, 07:58
w glowach sie mieszczuchom poprzewracało. Spróbujcie pomieszkac na wsi, gdzie
przez całą zime nikt drogi w gminie nie odsnieży, A Wam zachciewa sie
czystych ulic, a ile płacicie tych podatków, ze takie żądania macie,
najlepiej opluć służby odpowiedzialne . Nikogo nie zaskakuje zima, ona jest
co roku, tylko dajcie pieniadze a nie piszcie , ze kogos zima zaskoczyła
Obserwuj wątek
    • Gość: dsds Re: Widmo pługa w koleinach IP: *.olsztyn.mm.pl 17.03.05, 10:50
      ale za to jesienią tuż przed pierwszym śniegiem nasz wspaniały zarząd wyda
      polecenie skoszenia trawników. nic to, że latem nasze osiedla znowu będą
      zarastały haszcze metrowej wysokości.
    • Gość: Walentynka Re: Widmo pługa w koleinach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.03.05, 12:14
      Nie przeszkadzajcie takimi alarmującymi wieściami p.Prezydentowi w modlitwach
      do Ojca Świętego. Śniegi załatwi wiosna i będzie OK.
    • Gość: gochaK Re: Widmo pługa w koleinach IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.03.05, 18:04
      Jeśli na osiedlowych uliczkach leży śnieg, to może warto aby lokatorzy nie
      płacący czynszów mogli swój dług odpracować przez odśnieżanie?Na osiedlach
      przydałoby się też wielkie sprzątanie, bo przy roztopach zaczyna być widoczny
      brud(śmieci i psie kupy).A to czystość powinny zadbać też wspólnoty
      mieszkaniowe, dając młodzieży dobry przykład.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka