IP: *.olsztyn.mm.pl 05.01.07, 18:24
Wybieram się na lodowisko z dziećmi. Chciałabym spytać - może ktoś z Was wie
jakie najmniejsze łyżwy można wypożyczyć przy Uranii i na Jeziołowicza?
Moja córka ma rozmiar 28 i przypuszczam, że będę musiała Jej po prostu kupić.
Może ktoś poleci mi w którym sklepie w Olsztynie ich szukać? Arpis? Na allegro
widziałam takie z regulowanym rozmiarem, ale nie jestem pewna czy są dobre?
Może ktoś z Was kupował ostatnio łyżwy dzieciom i coś min doradzi?
Obserwuj wątek
    • Gość: Agnieszka Re: lodowisko IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.02.07, 09:44
      Niestety nie poradzę nic ,ale dokładnie też chcę kupić lub wypożyczyć synkowi
      łyżwy .Czy już może Pani znalazła? I gdzie Pani chodzi na lodowisko ?
      • Gość: adam Re: lodowisko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.07, 13:39
        Ja polecam lodowisko kryte w Elblągu
        cena wstępu - 5 zł. za godzinę,
        wypożyczenie łyżew- 5 zł. za godzinę,

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka