13.12.09, 09:36
Dawno nie widziałam tak dobrego polskiego filmu. Rewelacja.
Obserwuj wątek
    • iberia.pl Re: Dom zły 13.12.09, 16:27
      Nie widzialam jeszcze, ale pozytywna opinia mnie dziwi.

      Z najnowszym polskich polecam Rewers i Zero:-).
      • 2szarozielone Re: Dom zły 13.12.09, 16:31
        Czmu Cię dziwi? Świetny film - Tylko dołujacy i przybijający strasznie. "Rewers"
        też widziałam - tez świetne kino, w zupełnie innym klimacie :) Nie ma co
        porównywać. "Zero" bym obejrzała :)
      • iberia.pl errata! 13.12.09, 16:39
        mialo byc, ze pozytywna opinia mnie NIE dziwi:-).
        • wilowka Re: errata! 13.12.09, 16:56
          Widziałam Rewers i jakiś taki niedosyt tudzież niesmak po obejrzeniu pozostał.
          No jak zachwyca, skoro nie zachwyca?


          Po Domu Złym jest niepokój i fascynacja.
          Bardzo, bardzo dobry.
          • liisa.valo Re: errata! 13.12.09, 17:38
            Dom zły - potwierdzam, że świetny film. Ale też mnie zdołował, a szłam do kina
            na odprężenie :)
            A Rewers obejrzałabym wyłącznie dla Dorocińskiego. Ale jakoś nie mogę do kina
            dotrzeć.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka