qw994 13.12.09, 09:36 Dawno nie widziałam tak dobrego polskiego filmu. Rewelacja. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
iberia.pl Re: Dom zły 13.12.09, 16:27 Nie widzialam jeszcze, ale pozytywna opinia mnie dziwi. Z najnowszym polskich polecam Rewers i Zero:-). Odpowiedz Link
2szarozielone Re: Dom zły 13.12.09, 16:31 Czmu Cię dziwi? Świetny film - Tylko dołujacy i przybijający strasznie. "Rewers" też widziałam - tez świetne kino, w zupełnie innym klimacie :) Nie ma co porównywać. "Zero" bym obejrzała :) Odpowiedz Link
wilowka Re: errata! 13.12.09, 16:56 Widziałam Rewers i jakiś taki niedosyt tudzież niesmak po obejrzeniu pozostał. No jak zachwyca, skoro nie zachwyca? Po Domu Złym jest niepokój i fascynacja. Bardzo, bardzo dobry. Odpowiedz Link
liisa.valo Re: errata! 13.12.09, 17:38 Dom zły - potwierdzam, że świetny film. Ale też mnie zdołował, a szłam do kina na odprężenie :) A Rewers obejrzałabym wyłącznie dla Dorocińskiego. Ale jakoś nie mogę do kina dotrzeć. Odpowiedz Link