Dodaj do ulubionych

Pusto, puściutko

22.04.11, 09:37
Na ulicach. Może dlatego, że pora późniejsza, ale zdecydowanie luźniej niż normalnie.

A dzisiaj jeszcze ci co pracują w piątek się ulotnią albo usiądą do faszerowania jajek i będę sobie mogła zacząć sezon na piwo w plenerze w pustym mieście:]
Obserwuj wątek
    • qw994 Re: Pusto, puściutko 22.04.11, 10:01
      Ja najpierw lecę zmienić oponki, a potem na zakupy :)
      • zloty.strzal Re: Pusto, puściutko 22.04.11, 10:06
        Oponki w hulajnodze? :]
        • qw994 Re: Pusto, puściutko 22.04.11, 10:13
          Nie, na brzusiu :)
      • lupus76 Re: Pusto, puściutko 22.04.11, 12:16
        A co, w czasie zimy sobie wyhodowałaś? ;P
        • qw994 Re: Pusto, puściutko 23.04.11, 07:53
          Oj tak, niestety :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka