zloty.strzal
22.04.11, 09:37
Na ulicach. Może dlatego, że pora późniejsza, ale zdecydowanie luźniej niż normalnie.
A dzisiaj jeszcze ci co pracują w piątek się ulotnią albo usiądą do faszerowania jajek i będę sobie mogła zacząć sezon na piwo w plenerze w pustym mieście:]