Dodaj do ulubionych

Brak mi mężczyzn

15.10.08, 18:16
Czy mi się tylko wydaje ale wcześniej na tym forum było więcej mężczyzn albo
bardziej się tu udzielali.

Wczoraj z tego braku mężczyzn zrobiłem coś okropnego, nie dość, że
przeczytałem cały wątek na temat kozaczków, to jeszcze się tam na chwilę
dołączyłem.

Czy jest dla mnie ratunek?
Obserwuj wątek
    • sundry Re: Brak mi mężczyzn 15.10.08, 18:18
      Przyznaj się,plotek Ci brak:)
      • puszysta_gimnazjalistka Re: Brak mi mężczyzn 15.10.08, 18:24
        Nie plotek tylko rzeczowej męskiej dyskusji o absolutnie najważniejszych
        sprawach, takich jak dzisiejszy mecz albo najbliższa walka Gołoty.
        • 2szarozielone Re: Brak mi mężczyzn 15.10.08, 18:30
          wydawało mi się, że gardzisz polskim sportem ;)
          • puszysta_gimnazjalistka Re: Brak mi mężczyzn 15.10.08, 18:33
            Jak gra reprezentacja to prywatne sentymenty można chwilowo odłożyć na bok. To
            się nazywa prawdziwy patriotyzm:)
            • 2szarozielone Re: Brak mi mężczyzn 15.10.08, 18:35
              Ale pisałeś, że to dupa, nie reprezentacja. Nie tymi słowami, tylko z takim
              sensem :) I że dupki, a nie sportowcy, bo za grosz ambicji i wiary w siebie nie
              mają i im się robić nie chce :DDDDD Ja pamiętam dobrze :)
              • puszysta_gimnazjalistka Re: Brak mi mężczyzn 15.10.08, 18:38
                I nie zamierzam się z tego wycofywać.
                Ale gdybym mógł to mecz bym obejrzał i kilka razy zgryźliwie skomentował i
                przemyśleniami podzielił się na forum, chętnie poczytał opinie innych.
                • 2szarozielone Re: Brak mi mężczyzn 15.10.08, 18:41
                  No widzisz. A ja chciałam dziś podyskutować o twórczości Starszych Panów - i też
                  nie wyszło :( Nie ten dzień :)

                  A jakichś materialnych kolegów nie masz? Takich wiesz, namacalnych, że możne się
                  z nimi piwa napić i po plecach poklepać? I na telewizor pokrzyczeć? :)
                  • puszysta_gimnazjalistka Re: Brak mi mężczyzn 15.10.08, 18:45
                    Jak na złość, gdy w sobotę był poprzedni mecz reprezentacji wypadło mi wesele,
                    więc do kolegi mogłem tylko dzwonić i pytać jak wygląda sytuacja aby chwilę
                    potem walić lufki z drugim kolegą i zdawać mu relację ale to nie to samo co
                    siedzieć z piwem przed telewizorem. Dziś znów jestem umówiony i muszę wychodzić,
                    kolejny mecz przejdzie mi koło nosa, ponownie krzyczenia nie będzie.
    • liisa.valo Re: Brak mi mężczyzn 15.10.08, 18:19
      puszysta_gimnazjalistka napisał:

      > Czy mi się tylko wydaje ale wcześniej na tym forum było więcej mężczyzn albo
      > bardziej się tu udzielali.

      Bardziej się udzielali.

      > Wczoraj z tego braku mężczyzn zrobiłem coś okropnego, nie dość, że
      > przeczytałem cały wątek na temat kozaczków, to jeszcze się tam na chwilę
      > dołączyłem.

      Ale to był mój wątek. Mężczyzną nie jestem, ale nie-kobietą, więc chyba nie jest
      tak źle.

      > Czy jest dla mnie ratunek?

      Pewnie jest :) Najwyżej metroseksualny będziesz.
      • puszysta_gimnazjalistka Re: Brak mi mężczyzn 15.10.08, 18:23
        Nie chcę być metroseksualny chcę być SMŚ.
        • kitek_maly Re: Brak mi mężczyzn 15.10.08, 18:24

          > SMŚ.

          So to?
          Oj przyznaj się, że chcesz być Alfą, każdy z Was chce. ;-)
          • puszysta_gimnazjalistka Re: Brak mi mężczyzn 15.10.08, 18:25
            Szowinistyczna Męska Świnia - czyli prawdziwy face, z krwi i kości.
            • kitek_maly Re: Brak mi mężczyzn 15.10.08, 18:26

              > Szowinistyczna Męska Świnia
              = Alf
              • puszysta_gimnazjalistka Re: Brak mi mężczyzn 15.10.08, 18:28
                Jak zwał tak zwał, grunt to nie przeistoczyć się w metroseksualną galaretę.
              • liisa.valo Re: Brak mi mężczyzn 15.10.08, 18:32
                Z Melmaka? :P
    • baba_krk Re: Brak mi mężczyzn 15.10.08, 18:24
      może pozostali oszczędzają siły na sobotnie spotkanie na żywo? ;))
      • puszysta_gimnazjalistka Re: Brak mi mężczyzn 15.10.08, 18:26
        Aż tacy starzy są? Mam nadzieję, że nie.
        • baba_krk Re: Brak mi mężczyzn 15.10.08, 18:35
          no jeden to się nawet nazywa Staryigruby i próbuje ode mnie wyłudzić bluzkę ;)))
          • liisa.valo Re: Brak mi mężczyzn 15.10.08, 18:39
            Różową. Gruby jest w typie Puszystego :)
            • baba_krk Re: Brak mi mężczyzn 15.10.08, 18:47
              a skąd masz takie wieści? chyba coś przegapiłam :P
              • liisa.valo Re: Brak mi mężczyzn 15.10.08, 18:55
                Puszysty sam kiedyś przyznał, że ma słabość do kobiet w różowym :)
                • baba_krk Re: Brak mi mężczyzn 15.10.08, 18:57
                  Jak nic mi umknęło ;/
                • puszysta_gimnazjalistka Re: Brak mi mężczyzn 15.10.08, 18:58
                  Kobiet, Liisa, kobiet!
                  • liisa.valo Re: Brak mi mężczyzn 15.10.08, 19:07
                    Ale do różowego też - na sobie na przykład. To może i Staryigruby by się nadał...
          • puszysta_gimnazjalistka Re: Brak mi mężczyzn 15.10.08, 18:39
            Szczerze mówiąc to samo chciałem zrobić ale mnie ubiegł więc nie chciałem już
            włączać się do walki o nią.
            • baba_krk Re: Brak mi mężczyzn 15.10.08, 18:47
              a chciałbyś w niej paradować po domu? ;))
              • puszysta_gimnazjalistka Re: Brak mi mężczyzn 15.10.08, 18:52
                Dlaczego w domu, jest przecież tyle okazji żeby się dobrze na mieście pokazać:)
                Mam w swojej kolekcji urocze różowe koszulki.
                • liisa.valo Re: Brak mi mężczyzn 15.10.08, 18:57
                  Czyli jednak jezdeś metroseksualny...
                  • puszysta_gimnazjalistka Re: Brak mi mężczyzn 15.10.08, 19:01
                    Nie jestem metroseksualny, po prostu w różowym mi do twarzy.
                    • baba_krk Re: Brak mi mężczyzn 15.10.08, 19:06
                      Jeśli tylko się w nim dobrze czujesz, to ok. Mnie teoretycznie może i pasuje
                      różowy, ale nie chcę wyglądać jak różowa landrynka ;))
                • baba_krk Re: Brak mi mężczyzn 15.10.08, 18:58
                  To może wszyscy ubierzmy się na różowo i nie będzie potrzebne żadne hasło ;))
    • nekomimimode ??? 15.10.08, 18:45
      nie wiem o co ci biega
      • puszysta_gimnazjalistka Re: ??? 15.10.08, 18:46
        Boję się, że urosną mi piersi.
        • nekomimimode Re: ??? 15.10.08, 18:48
          wiesz sam sobie wybrałeś xyfke
          a tak wogle to jić na forum mężczyzna i pogadaj "na poziomie" ;/
        • kitek_maly Re: ??? 15.10.08, 18:48

          Piersi fajna rzecz. Polecam.
          • baba_krk Re: ??? 15.10.08, 18:50
            kitek_maly napisała:

            > Piersi fajna rzecz. Polecam.

            no fajna, pod warunkiem, że Twój facet nie ma większych od Twoich ;>
            • kitek_maly Re: ??? 15.10.08, 18:56

              To prawda. :-)
          • puszysta_gimnazjalistka Re: ??? 15.10.08, 18:54
            O tym przekonywać mnie nie musisz, ale piersi wolałbym mieś na przeciwko twarzy
            a nie jakoś tak nie wiadomo gdzie.
            • kitek_maly Re: ??? 15.10.08, 18:57

              Kurde, to ja mam właśnie nie wiadomo gdzie. :-|
              • liisa.valo Re: ??? 15.10.08, 19:06
                No, bo przecież nie naprzeciw twarzy, śmiesznie byś wyglądała :)
        • baba_krk Re: ??? 15.10.08, 18:49
          widziałam ostatnio program w tv, gdzie taki baaaaaaaaaardzo umięśniony facet
          usuwał sobie cycki
          • nekomimimode Re: ??? 15.10.08, 18:52
            ?
          • puszysta_gimnazjalistka Re: ??? 15.10.08, 18:55
            Rozwiń, proszę.
            • baba_krk Re: ??? 15.10.08, 19:01
              Facet był jakimś kulturystą, cały umięśniony, ale miał jeden feler - jemu za
              bardzo rozwinęły się piersi, odwracając trochę uwagę od jego mięśni na klacie.
              Zwłaszcza z boku widać było jego sterczący biust. No i mu je zmniejszyli.
              • puszysta_gimnazjalistka Re: ??? 15.10.08, 19:03
                Koksiarz, to częste powikłanie po przedawkowaniu.
                • baba_krk Re: ??? 15.10.08, 19:05
                  Być może, nie znam się na takich umięśnionych. Ale ten jego biust wyglądał
                  fatalnie.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka