puszysta_gimnazjalistka
15.10.08, 18:16
Czy mi się tylko wydaje ale wcześniej na tym forum było więcej mężczyzn albo
bardziej się tu udzielali.
Wczoraj z tego braku mężczyzn zrobiłem coś okropnego, nie dość, że
przeczytałem cały wątek na temat kozaczków, to jeszcze się tam na chwilę
dołączyłem.
Czy jest dla mnie ratunek?