thank_you 16.11.08, 10:24 Nie wiem, czy widzieliście ale....lubię to :-) pl.youtube.com/watch?v=T5yUA08Rv7U Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
i.nes Re: Łaga czigi :D 16.11.08, 14:29 refren mnie rozwalił :DDD a Gutkowe "ganja sensimilla irie irie marihuana" buja pięęęknie :) Odpowiedz Link
thank_you Re: Łaga czigi :D 16.11.08, 21:09 Tora - bosko :-) Gardło mam przepalone ;-) Nieziemskie wspomnienia, wspaniali ludzie, pyszne wino, przepiękne krajobrazy... już planujemy następny wypad :-))))))) Odpowiedz Link
thank_you Re: Łaga czigi :D 16.11.08, 21:13 Tam jest kilka wersji, jest nawet z boskim Majkelem J. :-))) Ale ta wersja uwiodła mnie wiele miesięcy temu :D Odpowiedz Link