Dodaj do ulubionych

Łaga czigi :D

16.11.08, 10:24
Nie wiem, czy widzieliście ale....lubię to :-)

pl.youtube.com/watch?v=T5yUA08Rv7U
Obserwuj wątek
    • i.nes Re: Łaga czigi :D 16.11.08, 14:29
      refren mnie rozwalił :DDD

      a Gutkowe "ganja sensimilla irie irie marihuana" buja pięęęknie :)
      • tora83 Re: Łaga czigi :D 16.11.08, 14:38
        Juz po urlopie thank_you?:) Jak bylo?
        • thank_you Re: Łaga czigi :D 16.11.08, 21:09
          Tora - bosko :-) Gardło mam przepalone ;-) Nieziemskie wspomnienia, wspaniali
          ludzie, pyszne wino, przepiękne krajobrazy... już planujemy następny wypad :-)))))))
      • thank_you Re: Łaga czigi :D 16.11.08, 21:13
        Tam jest kilka wersji, jest nawet z boskim Majkelem J. :-))) Ale ta wersja
        uwiodła mnie wiele miesięcy temu :D
    • etwas-geheimnis Re: Łaga czigi :D 16.11.08, 14:36
      sympatyczne:-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka