hanka19841
24.01.09, 19:04
wątek rzeka, ale po:
1.chyba nie chce mieć dziecka, ale jak juz by było, to wiem, ze bym
je kochała
2.przyjaciółka rodzi w kwietniu-chłopca(piękny bedzie i byc moze
mamom zostane chrzestną, a mam już jednego chlopca-chrześniaka)
3.koleżanka urodziła-córkę, cieszą sie...
4.siostrzenica urodziła-córkę, taka fajna kruszynka:)Naprawde boska
5.siostra ma 2urwisów-fajne są...
6.koleżanka ze studiów właśnie sie dowiedziała, ze jest w ciąży,
początki, mozna sie nie cieszyć, ale sie cieszy....
A ja mam nadal mieszane uczucia.....moze pozostane przy uczeniu
cudzych i rozpieszczaniu najbliższych