Dodaj do ulubionych

ja to mam taki problem

27.03.09, 18:48
Lubię "Sjestę" Kydryńskiego, ale wkurza mnie sam Kydryński.
Lubię muzę Kaczkowskiego, ale sam Kaczkowski mnie wqrvia.
Fajna jest muza, którą zapodaje Szydłowska, ale sama Szydłowska
wysadza mnie na orbitę.
Co mam robić, Droga Przyjaciółko?
Obserwuj wątek
    • stedo Re: ja to mam taki problem 27.03.09, 18:58
      Ja bym jeszcze do tego dodała niejakiego WC. Wiadomo o kogo chodzi chyba? A
      poprzestanę na inicjałach coby wymienianie całej"godności", doszczętnie mnie nie
      wkurzyło. A i te inicjały są tak bardziej adekwatne do osobowości;))
      • chinsk.i.smok Re: ja to mam taki problem 27.03.09, 19:00
        Łomasz, faktycznie o nim zapomniałam. Muzę nadaje ciekawą, komentarz
        też nie najgorszy, tylko on sam...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka