chinsk.i.smok
27.03.09, 18:48
Lubię "Sjestę" Kydryńskiego, ale wkurza mnie sam Kydryński.
Lubię muzę Kaczkowskiego, ale sam Kaczkowski mnie wqrvia.
Fajna jest muza, którą zapodaje Szydłowska, ale sama Szydłowska
wysadza mnie na orbitę.
Co mam robić, Droga Przyjaciółko?