Dodaj do ulubionych

doświadczonego w bojach komputerowca potrzebuję..

01.06.09, 22:37
wiem wiem..nie to forum...ale nie chce mi się pałętać gdzieś po ciemnych uliczkach forumowiska..
mały problem: 8gb danych na pendrivie stracilam chyba... gdy go otwieram to domaga sie formatowania... programy do odzyskiwania danych znalazły 0 (słownie: zero) plików... aaaa help!!!
Obserwuj wątek
    • slawek_62 Re: doświadczonego w bojach komputerowca potrzebu 02.06.09, 11:18
      Ze strony:
      dmde.ru/download.htmlpobierz
      dmde0139w32g 32bit
      Instrukcja odzysku dmde0138 :
      www.wrzuta.pl/pliki/eG3eELOJGw/
      Różnica w wersji dotyczy uruchomienia, po rozpakowaniu klikasz na:
      DMDEW32G.EXE
      W razie problemów napisz na pocztę gazety.
    • menk.a Re: doświadczonego w bojach komputerowca potrzebu 02.06.09, 11:39
      Też mam okrutny problem z kompem. Ale u mnie konieczna jest wizyta domowa. :-/
      • slawek_62 Re: doświadczonego w bojach komputerowca potrzebu 02.06.09, 11:57
        Opisz problem i napisz na pocztę gazety.
        • menk.a Re: doświadczonego w bojach komputerowca potrzebu 02.06.09, 12:08
          Poszło.;)
        • 8n Re: doświadczonego w bojach komputerowca potrzebu 02.06.09, 12:26
          tato, to Ty?! :D
          • menk.a Re: doświadczonego w bojach komputerowca potrzebu 02.06.09, 13:02
            8n napisała:

            > tato, to Ty?! :D

            Z rodziną tu bywasz? :D
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka