korneliapl
21.07.09, 20:11
Pozerka?osoba o sklonnosciach
nartystycznych,zakompleksiona,potrzebujaca wiecznej
uwagi,prawdopodobnie byl ogromny deficyt uwagi ze strony opiekunow z
okresu dziecinstwa stad ten blog,prowokujace i przechwalajace-co ja
to nie mam posty.Wiecznie szukajaca aprobaty,poklasku.Lubi aby sie o
niej mowiono,nawet zle,ale mowiono.Uzywa zwrotow"psychol,debil,zryty
czerp,dekiel"etc.Nie szanuje,bo wyraza sie o nich jak o ludziach 2
kategorii, wrecz gardzi osobami o innym kolorze skory-najpierw byli
Mulaci a teraz poszla dalej i "bije do" Azjatow(podobno jedza
psy)zwrocisz uwage to zaslania sie Konstytucja albo ze strachu
blokuje na kilka dni dostep do swojego bloga !wszystko robione jest
pod publiczke!Jak orkiestra Owsiaka grala to beszczelnie sie pytala
kto ile dal?a czy to takie wazne?liczy sie chyba fakt, ze ludzie w
dzisiejszych czasach wogle sa sklonni do pomocy,na jej blogu tez
ponoc pomaga innej chorej osobie(!)i tez padla glupia gadka"ciekawe
ile wplaciliscie",rece opadaja,chamstow,tupet i brak jakichkolwiek
skrupulow!Mnie tez obrazila,nie raz,nie dwa.
Moja rada:Luzuj macice,przepros ludzi,moze ci wybacza.Tego kundla-
czajnika- traktuje lepiej niz niejednego czlowieka!