Dodaj do ulubionych

kim jest Hotally?

21.07.09, 20:11
Pozerka?osoba o sklonnosciach
nartystycznych,zakompleksiona,potrzebujaca wiecznej
uwagi,prawdopodobnie byl ogromny deficyt uwagi ze strony opiekunow z
okresu dziecinstwa stad ten blog,prowokujace i przechwalajace-co ja
to nie mam posty.Wiecznie szukajaca aprobaty,poklasku.Lubi aby sie o
niej mowiono,nawet zle,ale mowiono.Uzywa zwrotow"psychol,debil,zryty
czerp,dekiel"etc.Nie szanuje,bo wyraza sie o nich jak o ludziach 2
kategorii, wrecz gardzi osobami o innym kolorze skory-najpierw byli
Mulaci a teraz poszla dalej i "bije do" Azjatow(podobno jedza
psy)zwrocisz uwage to zaslania sie Konstytucja albo ze strachu
blokuje na kilka dni dostep do swojego bloga !wszystko robione jest
pod publiczke!Jak orkiestra Owsiaka grala to beszczelnie sie pytala
kto ile dal?a czy to takie wazne?liczy sie chyba fakt, ze ludzie w
dzisiejszych czasach wogle sa sklonni do pomocy,na jej blogu tez
ponoc pomaga innej chorej osobie(!)i tez padla glupia gadka"ciekawe
ile wplaciliscie",rece opadaja,chamstow,tupet i brak jakichkolwiek
skrupulow!Mnie tez obrazila,nie raz,nie dwa.
Moja rada:Luzuj macice,przepros ludzi,moze ci wybacza.Tego kundla-
czajnika- traktuje lepiej niz niejednego czlowieka!
Obserwuj wątek
    • zloty.strzal Re: kim jest Hotally? 21.07.09, 20:38
      O, i ty do nas tu zawitałaś.
      • nexstartelescope Re: kim jest Hotally? 21.07.09, 21:21
        Oooo, o Hoci to ja mam dużo do powiedzenia, ale dziś to mi się już spać chce. No
        i nie wiem, co to "nartystyczny". Branoc :)
        • puszysta_gimnazjalistka Re: kim jest Hotally? 22.07.09, 06:50
          Jakbyś zimą w góry pojechała to wiedziałabyś co to nartystyczny.
    • qw994 Re: kim jest Hotally? 21.07.09, 21:24
      A kogo to obchodzi?
      Jeśli o mnie chodzi to masz duży minus, podpierdalaczko, za wklejenie na FK
      linka do wątku Szarozielonej na tym forum. Precz, szpiclu.
      • wanilinowa Re: kim jest Hotally? 21.07.09, 21:35
        qw994 napisała:

        > A kogo to obchodzi?
        > Jeśli o mnie chodzi to masz duży minus, podpierdalaczko, za wklejenie na FK
        > linka do wątku Szarozielonej na tym forum. Precz, szpiclu.
        >

        widziałam, to mi przypomniało o tym forum :)
        ale pewnie mareczka wam tu przywlecze jako i mnie przywlokło
        • korneliapl Re: kim jest Hotally? 21.07.09, 21:39
          ok sorry masz racje qw994 nie powinnam wklejac tego linku,myslalam ze
          osbie jaja robi,zwracam honor.
        • 2szarozielone Re: kim jest Hotally? 21.07.09, 21:39
          to się i tak musiało stać ;]
          ech, kurka wodna, ten wątek na FK mnie coraz bardziej irytuje. czuję, że w końcu
          będę musiała przez niego zmienić nicka.
          • i.nes Re: kim jest Hotally? 21.07.09, 21:40
            2szarozielone napisała:

            > czuję, że w końcu będę musiała przez niego zmienić nicka.

            wyluzuj :) w końcu samo zdechnie :)
            • 2szarozielone Re: kim jest Hotally? 21.07.09, 21:44
              no na to liczę :)
              • i.nes Re: kim jest Hotally? 21.07.09, 21:46
                kliknęłam na kosz :D
                jak jeszcze parę osób tupnie, to go na Oślą w końcu przerzucą
                • 8n Re: kim jest Hotally? 21.07.09, 22:16
                  dajcie linka to też zakoszuje ;)
                  • i.nes Re: kim jest Hotally? 21.07.09, 22:17
                    KLIK
              • qw994 Re: kim jest Hotally? 22.07.09, 06:16
                Oczywiście, że zdechnie, tak jak każdy wątek.
          • qw994 Re: kim jest Hotally? 21.07.09, 21:40
            Ale daj znać w razie czego, dobrze?
            • 2szarozielone Re: kim jest Hotally? 21.07.09, 21:44
              heh, dam :) no ale poczekamy, zobaczymy. może faktycznie zdechnie. ja lubię tego
              nicka ;)
    • kitek_maly Re: kim jest Hotally? 21.07.09, 21:45

      Czy rozważałaś już kurację farmakologiczną?
    • i.nes Re: kim jest Hotally? 21.07.09, 21:49
      Kornelio, na tym forum koleżanka Hot-Rather-Not-Ally nie wzbudza emocji. Od
      czasu do czasu w ramach rozrywki ktoś robi sobie z niej podśmiechujki, ale są to
      występy wyłącznie gościnne. W domu ścierwa nie trzymamy. A teraz łyknij coś na
      uspokojenie, jak subtelnie radzi Kitek, i wyluzuj. :)
      • korneliapl Re: kim jest Hotally? 21.07.09, 21:54
        oooho nastepna obronczyni kitek czy jak jej tam leci,co do reszty to
        prosze trzymac sie tematu.Podmiechujki dobre,dobre.
        • kitek_maly Re: kim jest Hotally? 21.07.09, 21:57

          > kitek czy jak jej tam leci

          Ostatnio całkiem wporzo. Miło, że pytasz.
        • i.nes Re: kim jest Hotally? 21.07.09, 21:57
          Kitka nie trzeba bronić - ja się ino zgodziłam z jej sugestią :)

          Czy zauważyłaś, żeby ktoś tutaj pokusił się o analizę tej pani w temacie?
          Wyjaśniłam dlaczego.
          • kitek_maly Re: kim jest Hotally? 21.07.09, 22:00

            Mnie się wydaje, że pani Kornelia miała na myśli to, że ja bronię Ally. Wiesz,
            wybacz pani Kornelii, on troszkę niegramotna, czasem ciężko pojąć o co jej cho. :)
            • i.nes Re: kim jest Hotally? 21.07.09, 22:04
              Hm, możesz mieć rację, ale wiesz co, jakoś niespecjalnie mnie to obchodzi, co
              poetka miała na myśli i dlaczego jej to nie wyszło ;)
      • kitek_maly Re: kim jest Hotally? 21.07.09, 21:57

        > jak subtelnie radzi Kitek

        :)))
        • i.nes Re: kim jest Hotally? 21.07.09, 21:58
          kitek_maly napisała:

          > > jak subtelnie radzi Kitek
          >
          > :)))

          A Ty wiesz, że tymi 4 słowami Cię obroniłam?? :DDD
          • korneliapl Re: kim jest Hotally? 21.07.09, 22:00
            nudy,zadnej sensacji,ziewwwwwaaa
            • i.nes Re: kim jest Hotally? 21.07.09, 22:01
              korneliapl napisała:

              > nudy,zadnej sensacji,ziewwwwwaaa

              siusiu, paciorek i spać :)
    • korneliapl Re: kim jest Hotally? 21.07.09, 21:59
      uroczyscie oswiadczam ze watek powstal po nazwaniu mnie przez wyzej
      opisana osobe "debilem"po raz kolejny juz po innych wymyslnych
      przezwiskach,a to jest taki moj maly "pay back".
      • kitek_maly Re: kim jest Hotally? 21.07.09, 22:01

        > uroczyscie oswiadczam ze watek powstal po nazwaniu mnie przez wyzej
        > opisana osobe "debilem"

        Co jest w pełni uzasadnione.
    • vandikia Re: kim jest Hotally? 21.07.09, 22:00
      OJP a kim ty jestes?
      osoba o roznych nickach, ktora sobie coś uroiła i do wyrzygania
      bedzie temat ciągnąć
      • korneliapl Re: kim jest Hotally? 21.07.09, 22:02
        vandikia napisała:

        > OJP a kim ty jestes?
        > osoba o roznych nickach, ktora sobie coś uroiła i do wyrzygania
        > bedzie temat ciągnąć

        oko za oko,zab za zab!
      • i.nes Re: kim jest Hotally? 21.07.09, 22:03
        vandikia napisała:

        > OJP

        Może ja przetłumaczę: OJP = OMG :]
        • korneliapl Re: kim jest Hotally? 21.07.09, 22:03
          glupie piczki czyt.pipy piszta na temat!
          • i.nes Re: kim jest Hotally? 21.07.09, 22:05
            korneliapl napisała:

            > glupie piczki

            c.b.d.o
        • vandikia Re: kim jest Hotally? 21.07.09, 22:04
          mniej więcej ;)
          • korneliapl Re: kim jest Hotally? 21.07.09, 22:07
            zejde troszke z tematu aga sie pewnie nie obrazi-Kreci mnie mareczek77
            a was?
            • i.nes Re: kim jest Hotally? 21.07.09, 22:08
              korneliapl napisała:

              > aga sie pewnie nie obrazi

              Masz wieloraką osobowość, czy jak?
              Wydawało mi się, że to Twój temat...
    • korneliapl Re: kim jest Hotally? 21.07.09, 22:10
      no i nikt o ally nie napisze ciekawego?buu a ja myslalam ze to forum
      "wie wszystko";-(((
      • i.nes Re: kim jest Hotally? 21.07.09, 22:14
        Żegnaj, Kornelio. Wpadnij czasem, ale nie zadawaj debilnych pytań i nie wyzywaj
        nas od picz, to może pogadamy jak ludzie...
        • korneliapl Re: kim jest Hotally? 21.07.09, 22:16
          ?
          • vandikia Re: kim jest Hotally? 21.07.09, 22:26
            !
            :>
    • bertrada Re: kim jest Hotally? 21.07.09, 22:28
      Co za różnica kto to jest w realu? Mnie dziwi tylko to, po co ludzie wchodzą na
      jej wątki i bloga, skoro na kilometr widać, że to prowokacja. A jak już wchodzą,
      to po co dają się wciągać w te bezsensowne pyskówki i nabijają licznik.
    • varna771 Re: kim jest Hotally? 22.07.09, 17:51
      kornelia=snobka30 ??
      • vandikia Re: kim jest Hotally? 22.07.09, 22:39
        + bupa1 i jeszcze jeden ale wypadl mi z pamieci akurat, cos na h
        • bupa1 Re: kim jest Hotally? 22.07.09, 22:44
          pieprzysz.
          • vandikia Re: kim jest Hotally? 22.07.09, 22:46
            raczej rzadko, soli też mało używam, jeśli już to zioła
            • i.nes Re: kim jest Hotally? 22.07.09, 22:50
              vandikia napisała:

              > raczej rzadko, soli też mało używam, jeśli już to zioła

              Wandzia, ale pieprzenie, w odróżnieniu od solenia, jest zdrowe! Na serducho
              dobrze wpływa :)
              • vandikia Re: kim jest Hotally? 22.07.09, 22:52
                A to spróbuję może ale będę myślała wtedy o Tobie :P
                • i.nes Re: kim jest Hotally? 22.07.09, 22:58
                  vandikia napisała:

                  > A to spróbuję może ale będę myślała wtedy o Tobie :P

                  Jestem (za)szczycona!
                  Czego i Tobie życzę :DDD
                  • vandikia Re: kim jest Hotally? 22.07.09, 23:15
                    he he musze jednak częściej tu wpadać, jest ciekawie :)
                    • i.nes Re: kim jest Hotally? 22.07.09, 23:25
                      Zapraszamy :)
                      Ale ostrzegam, że to forum jest dziwne... Zanikają podstawowe umiejętności
                      współżycia forumowego - nikt się nie czepia, nie wyzywa, nie pastwi... Mówię Ci,
                      tragedia jakaś :D
            • bupa1 Re: kim jest Hotally? 22.07.09, 22:51
              idz glupia ty,sio
              • vandikia Re: kim jest Hotally? 22.07.09, 22:53
                nie pomawiaj mnie, bo Cię oskarżę :>
              • bupa1 Re: kim jest Hotally? 22.07.09, 22:55
                oskarze ciekawe o co?
                • vandikia Re: kim jest Hotally? 22.07.09, 23:15
                  o pomawianie :>
    • iberia.pl to nowobogacka dziunia, n/t 22.07.09, 17:57

    • kadfael Re: kim jest Hotally? 22.07.09, 18:00
      Ni cholery mnie to nie obchodzi.
      • bupa1 Re: kim jest Hotally? 22.07.09, 19:44
        No to i ja wtrace sie i napisze cos,od siebie:przestudiowalam jej
        blog dzisiaj zajelo mi to pare godz.ale mniejsza o to,co mnie
        zdziwilo, to fakt ze jedna z czlonkin jej ulubionego zespolu K>F.tez
        podobno choruje na ta sama chorobe co -snobka-tylko co jest
        zadziwiajace,a zarazem smutne,to fakt ze dla idolki ma wyrazy
        wspolczucia,a dla snobki juz nie,wysmiewuje sie z jej
        choroby,wyzywajac od debili!
        • bupa1 iberia napisz cos jescze.. 22.07.09, 20:11
        • varna771 Re: kim jest Hotally? 22.07.09, 23:15
          bupa1 napisała:

          > No to i ja wtrace sie i napisze cos,od siebie:przestudiowalam jej
          > blog dzisiaj zajelo mi to pare godz.ale mniejsza o to,co mnie
          > zdziwilo, to fakt ze jedna z czlonkin jej ulubionego zespolu
          K>F.tez
          > podobno choruje na ta sama chorobe co -snobka-tylko co jest
          > zadziwiajace,a zarazem smutne,to fakt ze dla idolki ma wyrazy
          > wspolczucia,a dla snobki juz nie,wysmiewuje sie z jej
          > choroby,wyzywajac od debili!

          obsesje masz na punkcie Ally!
          • korneliapl Re: kim jest Hotally? 23.07.09, 01:34
            varna771 napisała:

            > bupa1 napisała:
            >
            > > No to i ja wtrace sie i napisze cos,od siebie:przestudiowalam
            jej
            > > blog dzisiaj zajelo mi to pare godz.ale mniejsza o to,co mnie
            > > zdziwilo, to fakt ze jedna z czlonkin jej ulubionego zespolu
            > K>F.tez
            > > podobno choruje na ta sama chorobe co -snobka-tylko co jest
            > > zadziwiajace,a zarazem smutne,to fakt ze dla idolki ma wyrazy
            > > wspolczucia,a dla snobki juz nie,wysmiewuje sie z jej
            > > choroby,wyzywajac od debili!
            >
            > obsesje masz na punkcie Ally!

            nikt tu nie ma zadnej obsesji,chodzi o to ze wyzywajac kogos od
            debili i tym podobnych jest nie do zaakceptowania.
    • thank_you Re: kim jest Hotally? 22.07.09, 23:18
      Ale o co cho?
      • vandikia Re: kim jest Hotally? 22.07.09, 23:19
        o ten tramwaj :P :P
        dzień dobry Pani :)
        • thank_you Re: kim jest Hotally? 22.07.09, 23:22
          Witaj :-)))))))))))))))
          • vandikia Re: kim jest Hotally? 22.07.09, 23:23
            :D :D :D
            to mile, ze sie usmiechasz :) :)
            a nie ciskasz kamieniami ;)
            • thank_you Re: kim jest Hotally? 22.07.09, 23:26
              Ha ha, no wiesz? :D W życiu przez myśl by mi to nie przeszło ;D

              Ja wiem jedno: co się odwlecze to nie uciecze :-)
              • vandikia Re: kim jest Hotally? 22.07.09, 23:30
                ano pewnie, ze co sie, to sie hyhy :)
                to pewnie do utra :)
                • thank_you Re: kim jest Hotally? 22.07.09, 23:31
                  Na 100 % :D
      • vandikia Re: kim jest Hotally? 22.07.09, 23:22
        skrobnelam Ci krotką @ :) na dobre sny :)
      • i.nes Re: kim jest Hotally? 22.07.09, 23:23
        thank_you napisała:

        > Ale o co cho?

        niestety nie o kredki :/
        • thank_you Re: kim jest Hotally? 22.07.09, 23:26
          Byłam dziś w empiku ;D Nic nie mów ;D
          • i.nes Re: kim jest Hotally? 22.07.09, 23:28
            thank_you napisała:

            > Byłam dziś w empiku ;D Nic nie mów ;D

            Mów!!! Co ładnego widziałaś/kupiłaś? :D
            • thank_you Re: kim jest Hotally? 22.07.09, 23:31
              Są świetne zeszyty :D Widziałam bombową gąbkę :-) Multum cudnych pisaków, ach!!!

              A chciałam tego pana, ale nie ma nigdzie w Wawie ;/

              www.youtube.com/watch?v=Mlcw4mNMehU
              • i.nes Re: kim jest Hotally? 22.07.09, 23:40
                thank_you napisała:

                > Są świetne zeszyty :D Widziałam bombową gąbkę :-) Multum cudnych
                > pisaków, ach!!!

                Mniam :D

                > A chciałam tego pana, ale nie ma nigdzie w Wawie ;/

                Hm, a empeczy kcesz?
                • thank_you Re: kim jest Hotally? 22.07.09, 23:42
                  Tak tak, oczopląsu można dostać :DDD

                  Chcę płytę, prawdziwną. Mam zamiar zostawić po sobie milią płyt i książek :D
                  Wszystkim moim dzieciom!
                  • i.nes Re: kim jest Hotally? 22.07.09, 23:58
                    Kurde, to ja zostawię miliją długopisów, flamastrów, markerów, ołówków, gumek,
                    temperówek, kolorowego papieru, bibuły, zeszytów, tuszu w różnych kolorach,
                    zszywek i pasujących do nich zszywaczy, zębów teściowej do owych zszywek,
                    dziurkaczy, taśm klejących o różnych grubościach... Jesssó, może ja powinnam
                    papiernik otworzyć? ;DDD

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka