Dodaj do ulubionych

KOSZ - koszykówka na hali

26.09.07, 22:39
Witam, poczukuję chętnych do gry w kosza na sali przy ul. Cybisa.
Gramy środy i piątki od 20 do 21.30. Poziom amatorski. Chętnych
proszę o kontakt mailowy: marook@poczta.onet.pl
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka